system dedykowany, czy aplikacja SaaS, kiedy, co wybrać?

System dedykowany, czy aplikacja SaaS, kiedy, co wybrać?

system dedykowany, czy tego właśnie potrzebujesz? Przeczytaj zanim wybierzesz. O zaletach i wadach systemów dedykowanych napisano bardzo wiele artykułów.

systemy dedykowane, kiedy lepiej się sprawdzają niż aplikacje SaaS.

systemy dedykowane mają wiele, różnych zalet. Poniżej publikuję kilka z nich:

  • Dostosowany do Twoich potrzeb. Największą korzyścią wynikającą z posiadania systemu dedykowanego jest fakt, że jest on dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Dostosowany w sposób, w jaki, żadna inna aplikacja oferowana w modelu SaaS nie jest w stanie zaspokoić Twoich indywidualnych potrzeb. Dostosowanie wynika z prostego faktu. To ty decydujesz co, gdzie jak działa, co, gdzie i w jaki sposób się wyświetla. To właśnie system dedykowany jest w pełni dostosowany do sposobu w jaki Ty i Twój zespół pracujecie.
  • Tylko to co potrzebujesz. Gdy wybierasz aplikację SaaS, w wielu wypadkach musisz decydować się na wybór określonych modułów. Modułów, które nie w pełni są Tobie potrzebne, ponieważ Ty potrzebujesz z nich tylko kilka wybranych cech i funkcji. Niestety nie masz takiej możliwość. Nie masz możliwości wyboru poszczególnych funkcji systemu SaaS. Ponieważ została ona napisana w taki sposób, że te funkcje, które Ty potrzebujesz są połączone z innymi, których Ty nie potrzebujesz w sposób trwały. Połączenie wynika z koncepcji napisania systemu SaaS. Koncepcji, na którą nie masz wpływu. Ty nie wiesz w jaki sposób została napisana aplikacja SaaS.
  • Przewaga konkurencyjna. Tylko wybierając system dedykowany jesteś w stanie stworzyć istotną przewagę konkurencyjną. Żadna aplikacja SaaS, nie oferuje Ci takich możliwości. Jeżeli jesteś w stanie stworzyć istotną dla Twoich klientów przewagę konkurencyjną poprzez wdrożenie systemu dedykowanego, zdecyduj się na niego.

Aplikacje SaaS, kiedy się lepiej sprawdzają niż systemy dedykowane.

Aplikacje w modelu abonamentowym mają wiele, różnych zalet. Poniżej publikuję kilka z nich:

  • Czas. Czas, jaki potrzebujesz aby móc w pełni korzystać z systemu SaaS. Niekiedy wystarczy kilka, kilkanaście minut, aby Twoja cała firma mogła zacząć korzystać z systemu SaaS.
  • Okres próbny. Okres próbny korzystania z systemu SaaS, to czas, który nie zobowiązuje Ciebie do niczego. Czas, w którym możesz korzystać z systemu SaaS za darmo. Wybierając aplikację w modelu SaaS widzisz jej opis, możesz zapoznać się z filmami pokazującymi jak z niej korzystać. Najczęściej wynosi on 14 dni. W czasie, których możesz sprawdzić w praktyce w Twoich realiach, czy to co wybrałeś pasuje do Twojego stylu pracy.
  • Możliwość rezygnacji. Korzystając z systemu SaaS oprócz planu taryfowego, wybierasz okres. Okres, w którym zobowiązujesz się płacić abonament. Początkowo może być to nawet tylko jeden miesiąc. Istotny, jest fakt, że po tym płatnym okresie korzystania z systemu możesz bez żadnych finansowych konsekwencji z niej zrezygnować. Nie musisz podawać żadnych przyczyn.
  • Elastyczny model licencyjny. W większości wypadków, aplikacja w modelu SaaS jest licencjonowana ze względu na liczbę jej użytkowników. Płacisz za każdego użytkownika, który się do niej loguje. Jeżeli prowadzisz firmę, w której zmienia się często liczba pracowników, z pewnością docenisz takie rozwiązanie.

systemy dedykowane, aplikacje SaaS, potrzebujesz więcej informacji.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.