Firma projektująca strony internetowe, jak ją wybrać?

Firma projektująca strony internetowe, jak ją wybrać?

Firma projektująca strony internetowe, to Conor. Od kilku lat tworzymy strony www. Mieliśmy przyjemność tworzyć strony www dla klientów zarówno z branży B2B jak i B2C. Tworzyć serwisy www dla firm dużych i jednoosobowych działalności.

W tym artykule pragnę podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. Doświadczeniami popartymi realizacją wykonania kilkudziesięciu bardzo różnych stron www. Podzielę się informacjami na temat błędów, które często popełniali moi klienci. Ale poprzez współpracę z moją firmą trafili w dobre, opiekuńcze środowisko. Firma moja istnieje kilkanaście lat i to jest najbardziej istotna gwarancja dla moich klientów.

Klienci zlecający nam wykonanie strony www często zapominali o następujących elementach lub zwracali uwagę na mniej istotne czynniki.

Firma projektująca strony internetowe

Zwraca uwagę na następujące elementy

 • Brief strony www. Opis wymagań strony www. Bardzo mało klientów przygotowuje brief. Dokument opisujący:
  jak ma wyglądać strona www,
  jaki cel ma realizować,
  do jakich klientów jest skierowana.
  Klienci najczęściej oczekują rozmowy telefonicznej. Na podstawie, której firma wykona stronę www. W innych artykułach na stronie znajdziesz zestaw pytań, na które powinieneś odpowiedzieć chcąc przygotować brief dla firmy tworzącej strony www. Dobrze przygotowany brief uchroni Ciebie przed późniejszymi nieporozumieniami. Z mojego doświadczenia wynika najważniejszy jest jeden wniosek, im więcej czasu poświęcisz na przygotowanie opisu wymagań strony www, tym, mniej czasu będziesz potrzebował na konsultacje z twórcą strony www. Tym lepszą stronę www otrzymasz.
 • Dla kogo jest strona www. Klienci znają się bardzo dobrze na własnych biznesach. To jest oczywiście zrozumiałe. W wielu wypadkach uważają, że wiedzą lepiej, co jest najbardziej istotne na ich stronie www. Oczywiście to oni płacą fakturę. Oczekują i chcą realizacji własnych pomysłów, własnych sugestii. Często jednak, klienci zapominają, że ich strona www nie jest dla nich. Klienci zapominają, że nie tworzą strony internetowej dla siebie, sowich potrzeb, tylko dla swoich klientów. To im ma się strona www podobać. To oni mają z niej korzystać. To ich klienci mają zamawiać u nich produkty poprzez dobrą stronę www.
 • Gwarancja strony www. Najczęściej klienci zapominają, że uruchomienie strony www to dopiero początek. Początek stworzenia ich miejsca w internecie. Zapominają, że to najprostszy element całego zestawu działań. Zapominają, że ważne są zmiany, aktualizacje strony www. Ważne jest pokazanie, że strona www ‘żyje’ i udostępnia informacje, które są istotne dla ich klientów. Wraz ze zmianami zawsze pojawia się pomysł, aby na stronie www dokonać zmian. Warto w procesie wyboru twórcy strony www wybrać firmę, która działa na rynku dłużej niż kilka lat. Warto wybrać twórcę strony www, który daje gwarancję na trzy lata.
 • Cena strony www. Cena jest najważniejsza. Wybór twórcy strony www na podstawie ceny. Klienci decydujący się na rozbudowaną stronę www za 400 – 800 złotych nie powinni oczekiwać unikalnego projektu graficznego. Za taką kwotę najczęściej klienci mogą otrzymać lepszą lub gorszą kopię już działającej strony www. Strony www, która nigdy nie spełni oczekiwań klienta. Strony, której treści są bardzo podobne do wielu innych. Takie strony www najczęściej są wybierane na podstawie ogłoszeń na Oferii. Zastanów się, czy firmie, która wykonała Ci stronę www za 500 zł będzie się chciało w przyszłości dokonywać na niej zmian. Dla moich klientów cena jest bardzo ważna, ale nie najważniejsza. Wynika to może z faktu, że wykonanie samej strony www to dopiero początek przygody klienta z internetem, moimi usługami. Liczy się możliwość zmiany, doradztwo, uzyskania dodatkowych informacji. To wszystko, czego w niskiej cenie nie ma i nigdy nie będzie.

Firma projektująca strony internetowe, to z reguły mały zespół ludzi. Duża firma w tym obszarze to firma kilkunasto-osobowa. Conor Warszawa to mała firma projektująca strony internetowe. Zespół kilku developerów oraz dwóch webmasterów.

Strony internetowe Warszawa, to fraza, która pozwoliła pozyskać nam bardzo wielu klientów. Posiadamy biuro na Mokotowie w Warszawie. Biuro, do którego zapraszamy naszych klientów. Lokalizacja naszego biura pozwala spotykać się z klientami w czasie ich przerwy na lunch. Mamy okazję spotkać się w miłej atmosferze, bez sztywnej formalnej sali konferencyjnej omówić mniej istotne zagadnienia. Szybka i sprawna komunikacja w procesie tworzenia stron internetowych dla firmy w Warszawie jest istotnym elementem naszej przewagi konkurencyjnej. Jeżeli potrzebujesz firmy tworzącej strony internetowe w Warszawie, nie musisz dłużej szukać. strony internetowe wordpress Warszawa, to nasz popularny, najczęściej kupowany produkt. 

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.