Tworzenie stron WordPress

WordPress 4.9 Tipton

WordPress 4.9 Tipton

Nazwa Tipton została użyta na cześć muzyka jazzowego Billego Tiptona. Najwięcej zmian zostało wprowadzonych w obszarze personalizatora, customizera.

Personalizator

Możesz teraz wprowadzić zmiany w tekście. Udostępnić wprowadzone zmiany innym osobom. Zanim opublikujesz je na stronie www.

Możesz również określić czas, kiedy wprowadzone przez Ciebie zmiany zostaną opublikowane. Możesz zaplanować datę i czas aktualizacji wpisu.

Możesz zablokować możliwość dokonywania zmian w artykule. W sytuacji, w której Ty je wykonujesz. Celem tej funkcji jest lepsza koordynacja współpracy autorów.

Widgety

WordPress 4.9 Tipton dodaje nowy widget galeria. Widget pozwala publikować zdjęcia w panelu bocznym strony www. Zarządzanie galerią odbywa się na tych samych zasadach, jak zarządzanie galerią we wpisie.

Menu

Proces zarzadzania menu został podzielony na kolejne kroki. Jest to ukłon w stronę tych, którzy narzekali na czytelność tego obszaru administracji WordPressa.

Edytor kodu

Dodano do edytora kody komponent CodeMirror. Pozwala on sprawdzić poprawność kodu przed jego zapisaniem. Zmian podświetla składnie kodu. Chroni w ten sposób kod strony www przed sytuacją, w której strona może się w ogóle nie wyświetlać. Edytor kodu podpowiada funkcje i deklaracje, które chce użyć użytkownik.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.