Wydarzenia

01.03.2018 Spotkanie WordUp Warszawa SEO

01.03.2018 Spotkanie WordUp Warszawa SEO

Tematem przewodnim spotkania WordUp Warszawa jest SEO w WordPress.

Godzina spotkania: 18.00

Miejsce spotkania: Państwo Miasto, ul. Andersa 29, 00-159, Warsaw

Spotkanie WordUp Warszawa SEO prelegenci:

  • Justyna Zienkiewicz - opowie "o fuckupach SEO na WP wśród blogierow". Będzie to wprowadzenie do następnego tematu...
  • Krzysztof Radzikowski - Prawdy i mity o wtyczkach do SEO - jeśli widząc hasła typu "na wszystko mam wtyczkę albo webinar" zastanawiasz się czy to prawda, to ten temat jest dla Ciebie!
  • Mateusz Malinowski, Paweł Gontarek - Praktyczne SEO – czego możecie oczekiwać od współpracy z agencją SEO… -  jeśli interesuje Was case study jak rozwija się agencja SEO w środku. Wciąż jednak pozostajemy w tematyce WordPress.
  • Przemysław Śmit - "Prowadzisz bloga, masz własną redakcję? Oto narzędzia i zasady, które na pewno ułatwią ci życie." - 20 osób w redakcji, dziesiątki partnerów, ponad 4 miliony użytkowników. Jak sprawić, by tak wielki organizm mógł funkcjonować w oparciu o WordPressa sprawnie i bez obaw? Opowiem o tym jak Spider’s Web funkcjonuje i jakie sztuczki mogą przydać się w życiu zarówno każdej redakcji, jak i blogera. -

Spotkanie WordUp Warszawa SEO sponsorzy:

  • Inspire Labs - software house z Warszawy
  • Smarthost.pl to niezależny polski system hostingowy opierający się na sprawdzonych rozwiązaniach w zakresie zarządzania usługami.
Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.