Portfolio

Dedykowany sklep internetowy APD.pl

Dedykowany sklep internetowy APD.pl

Kategoria

Sklepy www

Dedykowany sklep internetowy dla sklepu z lampami, apd.pl to najbardziej rozbudowane wdrożenie sklepu PrestaShop, jakie dokonaliśmy w ostatnich latach. sklep internetowy PrestaShop działa tutaj w pełnej, zarządzanej przez jeden panel administracyjny funkcji multistore. Po kilku miesiącach od wdrożenia możemy powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że PrestaShop multistore spełnił wszystkie pokładane w nim oczekiwania.

Zarząd firmy rozważał różne rozwiązania, główne pytanie brzmiało, jaki sklep internetowy wybrać? Wybrał sklep internetowy PrestaShop 1.7. otrzymując od nas pełne wsparcie zarówno w trakcie wdrożenia jak i teraz, wiele miesięcy po zakończeniu projektu.

Jednym z kluczowych warunków wyboru sklepu www, była optymalizacja prestashop pod wymogi SEO. Z uwagi na fakt, że usługi SEO i optymalizacja prestashop to nasze podstawowe usługi, z przyjemnością mogliśmy podjąć się realizacji zadania.

W ramach usługi PrestaShop multistore udało nam się połączyć 9 sklepów.

apd 02

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.