Projektowanie sklepów www

Projektowanie
sklepów www

Sprzedawaj więcej!
Usprawnij relacje z klientami!
Automatyzuj procesy biznesowe!

Projektowanie sklepów www

Wykorzystaj możliwości e-commerce. Zmień swój biznes tworząc nowoczesny, responsywny sklep internetowy.

Klienci

Utrzymuj obecnych klientów. Pozyskaj nowych. Poprzez sprawną, szybką obsługę. Wdrożenie sklepu www, którego oczekują klienci.

Innowacyjność

Wyznacz nowy standard na rynku. Udostępnij prosty i łatwy sposób na zakup Twoich produktów. Dostarcz klientom dodatkową wartość.

Przewaga konkurencyjna

Stwórz istotną przewagę konkurencyjną. Wdrożenie sklepu www pozwoli stworzyć nową przestrzeń do współpracy.

Zostaw kontakt

Jeśli planujesz działalność na rynku e-commerce, rywalizujesz z największymi firmami w  swojej branży. Kiedyś konkurencją dla sklepu były inne punkty w tym samym mieście lub dzielnicy. Teraz – w sieci WWW – konkurujesz z innymi sklepami z całej Polski. Niektóre z nich prowadzone są przez potentatów. W takiej sytuacji nie ma miejsca na błędy.

Podczas tworzenia sklepu internetowego sięgamy po najbardziej aktualną wiedzę o e-commerce. Dysponujemy aktualnymi wynikami badań pokazującymi: jak chcą kupować klienci, jak pozyskać ich uwagę i czego unikać, by nie zrazić ich do zakupów w sklepie. Nieustannie analizujemy wszystkie nowości w e-commerce, słuchamy autorytetów i uzupełniamy ich wiedzę o nasze własne doświadczenia. Przeprowadzamy bieżące testy, analizując sposób, w jaki użytkownicy korzystają ze sklepu oraz dostosowując funkcjonalności do ich nawyków zakupowych. W przypadku modyfikacji istniejących sklepów wykonujemy audyt skuteczności sklepu i przed rozpoczęciem działań naprawczych, przedstawiamy Ci raport z omówieniem wniosków.

Wdrażamy zaawansowane statystyki. Dostarczają nam one nie tylko danych o skuteczności kampanii marketingowej, ale także pozwalają na redukcję problemu porzucanych koszyków i tym samym zwiększają liczbę konwersji. Dbamy zatem o to, by nie tylko pozyskiwać użytkowników sklepu, ale także jak największą liczbę z nich przekonać, by zostali Twoimi klientami.

Tworzymy sklepy internetowe PrestaShop. Każdy sklep oparty jest o przejrzysty, przyjazny system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu masz zawsze pełną kontrolę nad zawartością sklepu i możesz dowolnie modyfikować zakres oferty, parametry produktów czy zdjęcia. Dbamy o to, aby wszystkie zastosowane rozwiązania skutecznie nakłaniały do zakupów i od pierwszej chwili obecności użytkownika w serwisie ułatwiały wyszukanie oraz zamawianie produktów.

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.