Portfolio

Dedykowany sklep internetowy InTrend.pl

Dedykowany sklep internetowy InTrend.pl

Kategoria

Sklepy www

Dedykowany sklep internetowy dla firmy produkującej ubrania BHP. Do tej pory firma posiadała tylko stronę internetową, na której prezentował swoje produkty. Rosnący biznes wymusił wdrożenie dedykowanego sklepu internetowego dla producenta odzieży BHP.

Firma zastanawiała się nad zagadnieniem, jaki sklep internetowy wybrać? Firma nie posiadała żadnego doświadczenia w zakresie handlu w internecie. oczekiwała sprawnego i szybkiego wdrożenia sklepu www. Oraz, co było dla niej bardzo istotne wsparcia w czasie korzystania z niego. Wsparcia nie tylko w zakresie administracji sklepu www, ale również w zakresie bieżącego korzystania z niego. Takie wsparcie otrzymała od nas.

intrend 02

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.