Strona internetowa w 10 dni

Strona internetowa w 10 dni

Strona internetowa w 10 dni, ta oferta jest dla Ciebie. Dostarczamy nowe, responsywne strony internetowe w 10 dni. Każda strona internetowa jest oparta o CMS, którym ty sam zarządzasz. Masz pełne możliwości dokonywania zmian i uaktualnień.

Już dzisiaj sprawdź, jak wygląda twoja strona internetowa. Zanim dokonasz zakupu, możesz sprawdzić sam:

 • Jak wygląda ona na ekranie komputera?
 • Jak wygląda na ekranie telefonu komórkowego?
 • Jak wygląda na tablecie?

Sprawdź jak wygląda strona internetowa, zanim ją kupisz!

Strona internetowa w 10 dni, 10 dni dzień po dniu

Etap przygotowania strony internetowej

Dzień 1. Wybierze szablon strony internetowej. Masz do wyboru 50. Ważne, aby ś wybrał szablon, który najbardziej spełnia twoje oczekiwania. Szablon strony internetowej, który wymaga najmniej zmian. Szablon, który ma cechy, których potrzebujesz. Zastanów się, jakie chcesz wprowadzić zmiany.

Wypełnij brief strony internetowej.

Wybierz zdjęcia, jakie chcesz zamieścić na stronie internetowej. My najczęściej korzystamy z Depositphotos lub iStock. Jeżeli posiadasz dobre własne grafiki, to wystarczy.

Wyślij nam teksty na strony internetowe.

Etap wykonania strony internetowej

Dni 2 - 9. Tutaj rozpoczyna się nasza praca. Instalujemy wybrany przez ciebie szablon strony internetowej. Wprowadzamy przygotowane przez ciebie teksty. Dodajemy wybrane przez ciebie zdjęcia. Dokonujemy zmian, których oczekujesz. Integrujemy formularz na stronie internetowej z adresem email. Integrujemy przyciski mediów społecznościowych z twoimi profilami. Wprowadzamy zmiany i uwagi.

Etap publikacji strony internetowej

Dzień 9. Publikujemy stronę internetową. Najczęściej następuje to lika dni wcześniej, ale chcemy abyś był pewien otrzymania nowej strony internetowej określonego dnia. Prosimy ciebie, abyś zgłaszał swoje uwagi, komentarze. Prosimy ciebie być poprosił swoich znajomych, o komentarze uwagi. Jesteśmy ludźmi i możemy popełniamy błędy. To jest czas i miejsce aby ewentualne błędy naprawić. Jeszcze przed publikacją strony internetowej w internecie.

Dni 10 +. Dbamy o bezpieczeństwo strony internetowej. Pilnujemy aktualizacji. Monitorujemy jej dostępność w internecie.

Strona internetowa w 10 dni, 50 szablonów

Do twojej dyspozycji oddajemy, 50, różnych szablonów. Z pewnością jesteś w stanie wybrać dla siebie właściwy.

Strona internetowa w 10 dni, pełna strona internetowa z podstronami a nie one page

Szablony stron internetowych, które oferujemy, to w pełni funkcjonalne, profesjonalne szablony stron internetowych z wieloma, różnymi podstronami. Zaletą stron internetowych, które posiadają podstrony jest fakt ich łatwego pozycjonowania. Każda podstrona może zawierać inną ofertę. Promować inne usługi.

Strony internetowe, zbudowane z podstron są lepiej pozycjonowane przez Google. Szybciej i łatwiej uzyskasz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania na różne frazy.

Tylko dosłownie kilka szablonów to szablony stron one page.

 

Zostaw kontakt

Strona internetowa w 10 dni, responsywne strony internetowe.

Każdy szablon strony internetowej jest responsywny. Samemu możesz to sprawdzić. Po wybraniu podstrony szablony kliknij ikonę przedstawiającą wybrane urządzenie. Sam sprawdzisz jak twoja stron internetowa wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Zanim podejmiesz decyzję widzisz jak wygląda strona internetowa, którą otrzymasz.

Strona internetowa w 10 dni, sprawdź nas

Nie jesteśmy wirtualnym zespołem osób, które pracują nie wiadomo gdzie. Możesz do nas przyjechać. Sprawdzić sam jak pracujemy. My lubimy się spotykać. Rozmawiać o oczekiwaniach klientów. Przedstawiać im różne możliwości. Maszy pytania, przyjdź, zadzwoń.

Etap utrzymania strony internetowej

Strona internetowa w 10 dni, gwarancja

Na rynku działamy już kilka lat. Gwarantujemy ci bezpłatne wsparcie przez okres roku od zakończenia wdrożenia strony internetowej. Możesz nasz sprawdzić, odwiedzić nas w Warszawie na Mokotowie.

Po zakończonym projekcie możesz zgłaszać do nas swoje uwagi, propozycje zmian na stronie internetowej. Naszym zadaniem jest stworzenie strony internetowej, która pomoże zrealizować twoje cele. Mamy pełną świadomość, że strona internetowa, nie jest celem samym w sobie, to tylko narzędzie. Kolejne narzędzie w celu realizacji twoich planów biznesowych.

Dla nas tworzenie stron internetowych, to podstawa naszej działalności. To nasz główny produkt. Usługa, dzięki, której funkcjonujemy na rynku.

Strona internetowa w 10 dni, moduły i cechy

To, jakie moduły masz na stronie internetowej zależy od szablonu, który wybierzesz. Nie wszystkie szablony posiadają wszystkie wymienione moduły.

Wybierając szablon strony www masz możliwość wykorzystać wile, różnych modułów, które są już w nim zawarte. Poniżej przedstawiam, tylko wybrany moduły strony internetowej. Za wykorzystanie modułów nie musisz dodatkowo płacić. Dostępność modułów zależy od wybranego szablonu:

 • Usługi – przestawienie usług twojej firmy. Dodanie grafiki obrazującej usługę, opisu, przycisku call to action.
 • Slider – zmieniająca się grafika w górnej części ekranu. Główne korzyści twojej firmy w postaci krótkich haseł, tekstów umieszczonych na atrakcyjnym tle. Wyświetlanie ich może się odbywać automatycznie lub może je zmieniać klient.
 • Galeria zdjęć – galeria grafik wraz z opisami. Galeria przedstawia zdjęcia pogrupowane w kategorie.
 • Galeria projektów – galeria grafik z dłuższymi opisami. Galerię możesz kategoryzować według indywidualnych fraz zaproponowanych przez ciebie.
 • Galeria wideo – galeria linków do filmów na youtube. Linki do twoich filmów umieszczonych na youtube.
 • Blog – folder z artykułami. Możliwość różnego sposobu wyświetlania artykułów, w dwóch lub w jednej kolumnie. Kategorie, w których są umieszczone artykuły. Tagi umieszczone w artykułach. Prezentacja artykułów zamieszczonych w kategoriach, posiadających tagi.
 • Formularz kontaktowy – pola do wpisania imienia, adresu email, tekstu. Wysyłanie formularza na dedykowany adres email.
 • Przyciski mediów społecznościowych – ikony Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+ umieszczone na stronie internetowej. Integracja ich z twoimi profilami w mediach społecznościowych.
 • Komentarze do artykułów w blogu –możliwość komentowania twoich artykułów w sekcji blog. Dodanie i integracja z twoim kontem Discqus,
 • Zespół – przedstawienie członków twojej firmy. Zdjęcia wraz z krótkimi opisami. Przyciski do mediów społecznościowych poszczególnych członków twojego zespołu.
 • Google maps – mapa lokalizacji twojej firmy. Publikacja mapy Google na stronie internetowej.
 • Newsletter – formularz zapisu na newsletter. Możesz tworzyć bazę klientów, którzy są zainteresowani otrzymywaniem od ciebie wiadomości.
 • Liczba podstron – liczba różnych artykułów na stronie internetowej. Możesz mieć nieograniczoną liczbę podstron w każdym szablonie. Możesz mieć nawet 1 000 artykułów. Każdy system zarządzania treścią jest w stanie zarządzać taką liczbą artykułów.
 • System zarzadzania treścią – aplikacja do tworzenia i edycji strony internetowej. Nie ważne, który szablon wybierzesz. Każdy z nich jest stworzony przy wykorzystaniu CMS Joomla! CMS Joomla! umożliwia ci gwarancję rozwoju systemu zarządzania treścią.
 • Google Analytics – analityka strony internetowej. Masz konto w Google, możemy połączyć stronę internetową z analityką. Mamy też aplikację dedykowaną do monitorowania ruchu na stronie www. Szczególnie jest ona polecana dla firm oferujących usługi b2B.
 • Wyszukiwarka na stronie internetowej – posiadasz dużą liczbę artykułów. Chciałbyś umożliwić klientom szukanie interesujących treści na stronie internetowej. Masz taką możliwość. Masz wewnętrzną wyszukiwarkę treści wraz z ładnym sposobem prezentacji wyników.
 • Logo na stronie internetowej – twoje logo wyróżni stronę internetową. Nie musisz płacić za posiadanie własnej strony internetowej bez dodatkowych logotypów, oznaczeń innych twórców stron internetowych.
 • Aktualności – istotne informacje o wydarzeniach, którymi chcesz się podzielić z klientami. Dużo się dzieje w twojej firmie, uczestniczysz w spotkaniach, konferencjach, targach, poinformuj o tym klientów, nie tylko w social mediach, ale również na stronie internetowej.
 • Kontakt – najważniejsze miejsce na stronie internetowej. Informacje o firmie, formularz kontaktowy. Lokalizacja firmy na planie miasta. Te informacje możesz zamieścić na podstronie kontakt.

Strona internetowa w 10 dni, wybrane szablony

Prosty sklep internetowy – sprzedajesz produkty. Możesz wykorzystać szablon, który ma wbudowany prosty sklep internetowy. Szablon sklepu internetowego dotyczy tylko kilku, wybranych szablonów.

Strona internetowa konferencji – mamy też wybrany dedykowany szablon na konferencje. W prosty sposób utworzysz agendą konferencji, dodasz prelegentów i informacje o nich, zaprezentujesz jej miejsce.

Strona internetowa gabinetu medycznego – firma, to ty oraz zespół specjalistów. Mamy dedykowany szablon gabinetu kosmetycznego, gabinetu dentystycznego. Znajdziesz w nim kalendarz, opis specjalistów, opis świadczonych usług.

Strona internetowa mechanika samochodowego – usługi serwisowe samochodów to twoja specjalność. Mamy szablon dla ciebie. Znajdziesz tam miejsce na atrakcyjne zdjęcia, ofertę usług mechanika samochodowego, połączenie strony z Fecebook’iem. Cennik usług mechanicznych.

Wypróbuj stronę internetową zanim ją kupisz

tworzenie stron internetowych usługi dodatkowe

 • Hosting stron internetowych. Dla firm kupujących u nas stronę internetową oferujemy hosting strony internetowej przez pierwszy rok za darmo.
 • Rejestracja domen. Możesz przez nas zarejestrować nową domenę.

 

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.