Tworzenie stron WordPress

Strona www WordPress, czyli co?

Strona www WordPress, czyli co?

Strona www WordPress, to strona internetowa wykorzystująca system zarzadzania treścią WordPress. WordPress to darmowa aplikacja służąca do zarządzania treścią strony www. WordPress umożliwia tworzenie darmowy i płatnych stron www w domenie wordpress.com.

Strona www WordPress

Podstawowe cechy strony internetowe wordpress:

  1. strony internetowe wordpress, cechy ważne dla Ciebie

strony internetowe wordpress łatwo zarządzać

WordPress to CMS, Content Management System, system zarządzania treścią, umożliwia posiadanie pełnej kontroli nad treściami publikowanymi na stronie www.

WordPress tym różni się od dedykowanych stron www, że to Ty, administrator strony www, twórca treści jesteś sam w 100% w stanie dokonywać wszystkie zmiany bez posiadania wiedzy technicznej oraz bez konieczności korzystania z usług innych firm. Należy podkreślić, że WordPress jest całkowicie darmowy. Nie musisz nic nikomu płacić zarówno za posiadanie jak i korzystanie z niego.

Prosty w użyciu

Twórcy aplikacji WordPress mówią, że  instalację można dokonać w kilka minut, i jest to prawda. Łatwo również zarządzać stroną www oraz publikować na niej treści.

Funkcjonalne strony www

Już w podstawowej wersji WordPress, bez żadnych dodatków posiadasz w pełni funkcjonalne narzędzie do zarządzania stroną www. Funkcjonalność WordPress’a wynika z popularności oraz liczby dostępnych rozszerzeń [ang. plugins]. Bardzo duża liczba dodatków jest oferowana przez pasjonatów całkowicie za darmo. Są też dodatki płatne.

Tak, jak będzie wyglądała strona www w WordPress zależy tylko od Twojej wyobraźni. Zarówno prosty blog jaki i rozbudowany sklep internetowy mogą posiadać to samo zaplecze technologiczne. Funkcjonalność WordPress’a wynika z faktu, zę jest to aplikacja rozwijana już od wielu lat, okres błędów wieku dziecięcego ma już za sobą.

WordPress jest zgodny z Google

Tworzysz stronę www w jakimś celu. Cel, który może być osiągnięty tylko poprzez użytkowników ją odwiedzających. Strona www WordPress jest automatycznie bardzo dobrze zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google.

Nie musisz wykonywać żadnych skomplikowanych dodatkowych działań, aby publikowane treści były dobrze widoczne i indeksowane przez Google. [o pozycjonowaniu stron WordPress piszę w oddzielnym artykule].

  1. strony internetowe wordpress, to cały ekosystem

Dodatki  

Tak nazywają się popularne dodatkowe moduły, które pozawalają Tobie dostosować stronę WordPress, do wymagań użytkowników. Lista dodatków, pluginów do WordPress znajduje się na stronie www https://wordpress.org/plugins/ . Lista dodatków jest przeogromna, wiele z nich ma dublującą się funkcjonalność. Popularność WordPress’a jako środowiska tworzenia stron www sprawiła, że wśród dodatków znaleźć można do polskich serwisów np. Allegro, Domodi, Paczkomaty. Obecnie [kiedy pisze ten artykuł] liczba dodatków wynosi ponad 50 000.

Motywy WordPress

To szablony graficzne [ang. themes]. Wygląd strony www stanowi o jej czytelności i atrakcyjności. Wiele skórek jest dostępnych zupełnie za darmo, są też skórki płatne. Możesz też samemu stworzyć skórkę, która będzie unikalna, dostosowana do wyszukanych potrzeb. Link do szablonów graficznych WordPress https://wordpress.org/themes/.

  1. Twórz strony internetowe wordpress

Wystarczy spojrzeć na ogólne podsumowanie możliwości i udogodnień, jakie daje zastosowanie najpopularniejszego systemu CMS, by odkryć, dlaczego Tworzenie stron WordPress w Warszawie to obecnie jeden z filarów całej oferty Conor. Zastosowanie odpowiednio dobranych wtyczek, motywów i skryptów zdecydowanie porządkuje i przyspiesza pracę. 

Skorzystanie z CMS-a ułatwia również kontrolę nad wyświetlaniem strony na różnych platformach sprzętowych i znacznie upraszcza proces aktualizacji. Ofertę tworzenia stron WordPress Warszawa polecamy zdecydowanej większości przedsiębiorstw, działających na naszym rynku.

Tworząc strony wordpress w Warszawie wiemy, że technologia ta znajduje zastosowanie w bardzo wielu firmowych projektach. Specyfika współczesnego rynku sprawia, że w licznych działaniach promocyjnych oraz sprzedażowych, przedsiębiorcy wykorzystują strony www proste i przejrzyste w swojej konstrukcji. Oferta tworzenia stron WordPress Warszawa przeznaczona jest dla takich właśnie projektów. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzamy zawsze analizę zarówno aktualnych potrzeb zamawiającego, jak i potencjalnych możliwości oraz kierunków rozwoju serwisu. Na tej podstawie oceniamy, czy stworzenie strony w WordPress jest dobrym rozwiązaniem w danym przypadku.

Napisz do nas jeżeli masz jakieś pytanie, potrzebujesz pomocy, potrzebujesz dodatkowych usług w zakresie tworzenia stron WordPress. strony internetowe wordpress to jedna z naszych specjalności.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.