Wydarzenia

12.05.2018 Konferencja Magento Contribution Day 2018 Rzeszów

12.05.2018 Konferencja Magento Contribution Day 2018 Rzeszów

Zdecydowaliśmy się zorganizować Magento Contribution Day właśnie w Rzeszowie. Będzie to świetna okazja dla programistów z okolic Podkarpacia do wspólnej pracy nad kodem Magento 2.

W tym samym czasie tożsame wydarzenie, odbywać się będzie we Frankfurcie. Przez cały dzień będziemy łączyć się z teamem z Niemiec przez video konferencje i wspólnie pracować nad tymi samymi zagadnieniami.

Konferencja Magento Contribution Day 2018

  • będziesz mógł popracować razem z programistami z innych krajów pod okiem architektów Magento, którzy tworzą Magento core na co dzień,
  • będziesz mieć szansę przyczynić się do rozwiązania problemów, które dotyczą tysięcy firm na całym świecie - jedna firma i jeden człowiek to bardzo ograniczone możliwości, natomiast takie przedsięwzięcie daje możliwość stworzenia czegoś z czego wszyscy skorzystamy,
  • będziesz mieć okazję poznać nowych ludzi, których łączy ta sama pasja.
Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.