Wydarzenia

21.11.2018 Spotkanie WordUp Warszawa #beginner

21.11.2018 Spotkanie WordUp Warszawa #beginner

WordUp w Warszawie nabiera nowego tempa! Już w listopadzie odbędzie się kolejne spotkanie osób zafascynowanych WordPressem i jego środowiskiem ?

To będzie spotkanie skierowane do początkujących użytkowników WordPressa, ale i starsi stażem mogą dowiedzieć się czegoś interesującego.

Tym razem porozmawiamy o podstawach – jak prawidłowo skonfigurować WordPressa, jakie możliwości daje wp-config, kiedy, jak i dlaczego aktualizować WordPressa, oraz dlaczego i na co mówimy motyw a nie szablon.

Kilka ogłoszeń i lista prelegentów i tematów poniżej.

Widzimy się 21.11 w Hubub.

Spotkanie WordUp Warszawa #beginner program

  • Krzysztof Dróżdż – WPmagus Aktualizować, zwlekać, ignorować?
  • Marcin Jóźwiak – Dream Focus Poznaj wp-config.php. „Ukryte” możliwości.
  • Krzysztof Radzikowski – radzikow.ski Kilka slow o motywach potomnych – czyli kiedy po co i dlaczego.

Spotkanie WordUp Warszawa #beginner

  • HUBHUB, Postepu 14, Warszawa
Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.