O Conor

Agencja interaktywna Piaseczno

Agencja interaktywna Piaseczno

Nowa lokalizacja biura, gdzie tworzymy nasze projekty – Puławska 38, w Piasecznie.

Obecnie jest to główne miejsce spotkań z Klientami oraz główna lokalizacja, gdzie odbywa się większość procesów programistycznych / analitycznych.

Agencja interaktywna Piaseczno, Conor

Conor od samego początku stanowi „fabrykę zysków” dla naszych klientów. Nie poszukujemy nowych rozwiązań po omacku – po prostu wiemy, co działa i skutecznie wdrażamy oraz optymalizujemy strategię, która zwiększa sprzedaż, przyspiesza pozyskiwanie zapytań, a także pozwala na generowanie ruchu na stronie WWW i budowanie solidnej, wiarygodnej marki.

Sukces sprzedażowy nie jest dziełem przypadku. Dzięki odpowiednio przemyślanej strategii działania, dobrej znajomości grupy docelowej oraz nowoczesnemu spojrzeniu na marketing tworzymy strategię, która od chwili wdrożenia po prostu zaczyna działać. Co więcej: efekty, które uzyskujemy, są widoczne i mierzalne. W naszych działaniach zawsze uwzględniamy wnikliwą analizę wyników. Rozumiemy, że jako przedsiębiorca chcesz wiedzieć, jakie korzyści przynoszą firmie kampanie promocyjne prowadzone na Twoje zlecenie. Dlatego dostarczamy Ci raporty z wykonanych działań, a jednocześnie w Twoim imieniu na bieżąco monitorujemy przebieg akcji marketingowych.

Agencja interaktywna Piaseczno, różnica

Różnica pomiędzy Conor, a innymi firmami jest taka sama, jak pomiędzy sprzedawcą w sklepie spożywczym a dietetykiem. Zadaniem sprzedawcy jest wygenerowanie jak największych jednorazowych zysków ze sprzedaży produktów spożywczych. Zadanie dietetyka polega natomiast na tym, aby tak zaplanować jadłospis klienta, aby stale wpływał on korzystnie na jego zdrowie – zarówno teraz, jak i w przyszłości. Dietetyk układa dla klienta długofalowy plan i wspiera w jego realizacji. Nie eksperymentuje na żywym organizmie – dąży prosto do założonego celu, a wszelkich wskazówek udziela z pełną odpowiedzialnością.

Agencja interaktywna Piaseczno, działania

W Conor tak właśnie działamy: zaczynamy od stworzenia solidnej strategii, która sprawi, że wdrożone rozwiązania będą pracowały dla Ciebie nie tylko dzisiaj, ale także w przyszłości. Budujemy dla Twojej firmy solidny fundament. I koncentrujemy się tylko na tym, co najważniejsze.

Posiadając biuro w Piasecznie możemy z pełen odpowiedzialnością pozycjonować się na frazy: strony internetowe Piaseczno, strony www Piaseczno, tworzenie oprogramowania Piaseczno, systemy dedykowane Piaseczno, strony wordpress Piaseczno, agencja interaktywna Piaseczno.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.