Tworzenie stron w CMS, dlaczego Drupal?

Tworzenie stron w CMS, dlaczego Drupal?

Masz pomysł na swoją stronę www. Przygotowałeś opis menu. Przygotowałeś pierwsze treści, które pragniesz opublikować zaraz, jak uruchomisz stronę www.

Tworzenie stron w CMS, dlaczego Drupal?

Wybrałeś już charakter strony www, będziesz oferował kilka usług, które będziesz realizował wraz ze swoimi znajomymi. Masz nadzieję, że treści, które będziesz publikował w zakładce aktualności pozwolą znaleźć Twoja firmę i jej ofertę w internecie. Treści na stronie tworzysz po ot, aby pozyskać klientów. Planujesz aktywnie działać w obszarze SEM i SEO, aby pozyskiwać klientów.

Przeglądałeś wiele różnych już istniejących stron www. Wybrałeś kilka, które Ci się podobają. Zastanawiasz się, jakie kolejne kroki powinieneś wykonać, aby móc publikować własne treści w internecie.

Na pewno natrafiłeś na wiele, różnych stron www. większość z nich wykorzystuje jeden z trzech najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią na stronach ww. Są to w kolejności popularności WordPress, Joomla! oraz Drupal. Poniżej w kilu punktach przedstawię Drupal.

Tworzenie stron w CMS, dlaczego Drupal, zalety:

  • Bardzo rozbudowana już wersja podstawowa, pozwalająca zarządzać uprawnieniami użytkowników, menu, administracją.
  • Dużo bardziej elastyczny niż Joomla! i WordPress. Właściwie to środowisko programistyczne dla developerów. Pozwala wykonać zaawansowane modyfikacje.
  • Bardzo dobre rozwiązanie dla programistów.

Tworzenie stron w CMS, dlaczego Drupal, wady:

  • Mało intuicyjny interface. Ale może nie jest to największa wada, ponieważ wybierany jest raczej przez developerów, a nie użytkowników.
  • Wymaga dużego nakładu pracy, aby osiągnąć podobny efekt, co w Joomla! lub WordPress. Stąd nie jest najlepszym rozwiązaniem dla prostych stron www.
  • Słabe wsparcie w Polsce, bardzo ograniczona liczba użytkowników i developerów.
  • Ograniczona liczba darmowych plugin’ów.
  • Ograniczona liczba szablonów.

Drupal jest systemem złożonym, ale wartym polecenia w wielu sytuacjach. W ofercie tworzenia stron internetowych Warszawa proponujemy naszym klientom serwis bazujący na tej  technologii zwłaszcza w sytuacji, w której oczekują oni projektu niestandardowego, poddającego się modyfikacjom, elastycznego. To profesjonalne narzędzie z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców. Tworząc strony www w Warszawie  właśnie na bazie Drupala zapewniamy jednocześnie niezbędną obsługę posprzedażową, w tym profesjonalne wsparcie w dalszym rozwoju projektu w miarę rosnących potrzeb  zamawiającego.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.