Tworzenie stron WordPress

strony internetowe wordpress Warszawa

Strony internetowe WordPress Warszawa

strony internetowe wordpress są najbardziej popularnymi stronami w internecie. WordPress góruje zdecydowanie w rankingach powszechności. Zarówno w Polsce jak i na świecie. Wizytówkowo -informacyjny charakter większości stron internetowych oraz prostota w zakresie konfiguracji i użytkowania są głównymi czynnikami popularności. strony internetowe wordpress popularność swoją zyskały poprzez tysiące i miliony postawionych blogów przez osoby nieposiadające żadnej wiedzy i doświadczenia informatycznego.

Wiele lat temu WordPress został opracowany dla blogerów. Po to, aby ułatwić im tworzyć strony internetowe, szybko i w prosty sposób. Z czasem WordPress ewoluował do systemu zarzadzania treścią, którym jest obecnie.

strony internetowe wordpress

WordPress, obecnie jest najbardziej popularnym środowiskiem tworzenia stron www. Co czwarta strona www jest postawiona na WordPress’ie, z tym że obecnie nie są to tylko blogi, ale wszelkiego rodzaju strony www. Od strony www wydawnictw, na sklepach internetowych kończąc. Jak w wielu innych wypadkach, tworząc strony wordpress, mówi się, że jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Tworząc stronę WordPress możesz stworzyć wszystko, tak aby spełniło Twoje marzenia i oczekiwania twoich użytkowników.

 1. strony internetowe wordpress, ekosystem

strony internetowe wordpress to cały ekosystem dodatków i szablonów. Firmy informatyczne oraz wiele niezależnych informatyków tworzą dodatkowe plugin’s, moduły zwiększające funkcjonalność WordPress’a. W 2018 roku było ich ponad 45 000. Oczywiście wiele z pluginów ma dublującą się funkcjonalności ale nadal liczba dodatków musi robić wrażenie. Jedne dodatki są płatne inne dystrybułowane za darmo na zasadzie licencji GNU lub GPL. Ten rodzaj licencji pozwala użytkownikowi kopiować, dowolnie edytować, rozpowszechniać oprogramowanie.

Każdy jest w stanie znaleźć wygląd i układ strony www, który mu odpowiada. Tak samo jest z motywami, czyli szablonami stron www WorPress. Jeżeli nie to może sam lub zlecając firmie tworzącej strony wordpress wykonać własny, niepowtarzalny jej wygląd.

strony internetowe wordpress instaluje się prosto i bardzo intuicyjnie. W internecie jest wiele szkoleń, filmów oraz poradników, które pokazują jak krok po kroku zainstalować oraz skonfigurować stronę www w WordPress. Instalacja szablonu oraz plugin’ów to tylko kolejne kliknięcia myszką. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych aby samemu stworzyć stronę www WordPress. Instalując plugin’y możesz ją rozbudować o cechy serwisu społecznościowego, sklepu internetowego, blog czy galerię. Wszystko zależy od Ciebie.

strony internetowe wordpress posiadają bardzo dużą liczbę dostępnych plugin’ów. Chcąc mieść pewność, że plugin’y, które instalujesz na swojej stronie WordPress będą rozwijane w przyszłości warto pokusić się o wybór wersji płatnych i ich zakup. A co się z tym wiąże z korzystaniem z ich wersji płatnych. Zapoznaj się z opiniami o firmie, która stworzyła plugin oraz jak długo istnieje na rynku. W ten sposób zyskasz większe prawdopodobieństwo, że w przyszłości plugin będzie uaktualniany. Firma, która stworzyła plugin zadba o jego rozwój, a tym samym bezpieczeństwo Twojej strony www.

Prawidłowe podejście do projektowania stron zakłada, że to firma wykonująca serwis powinna doradzić klientowi wybór optymalnej dla niego technologii. Oczywiście warto znaleźć firmę, która oferuje Tworzenie stron WordPress w Warszawie, ale w ostatecznym wyborze konkretnego CMS-a powinien pomóc zespół ekspertów, dla których tworzenie stron www WordPress, to codzienna praca. Powinni oni przeanalizować planowane funkcjonalności i perspektywy rozwoju projektu. Jeśli nie wymaga on zbyt wielu prac programistycznych, warto rozważyć użycie najpopularniejszej platformy CMS na świecie. W Conor zajmujemy się tworzeniem stron WordPress.

 1. strony internetowe wordpress przykłady zastosowań

Obecnie strony internetowe wordpress to nie tylko blogi. System ma wiele, różnych zastosowań. W wielu z nich sprawdza się równie dobrze. Poniżej przedstawiam listę kilku innych zastosowań WordPress.

strony internetowe wordpress przykłady , najbardziej popularne zastosowania

WordPress jako blog.

To z pewnością najczęstsze zastosowanie WordPress. Już w podstawowej konfiguracji masz możliwość publikacji treści i grafik. Tworzenia kategorii treści, dodawania tagów oraz menu dla użytkowników. Menu strony wordpress blog to: o mnie, blog, kontakt, współpraca.

Tworzenie landing page na WordPress

Strona www landing page składa się tylko z jednego adresu URL, pod którym zawarta jest cała zawartość. Strona landing page może dotyczyć produktu, wydarzenia np. konferencji, gromadzenia adresów do newslettera.

Strona landing page może nie mieć menu, a jeżeli ma kieruje ono do poszczególnych sekcji tej samej jednej strony internetowej. Jednej strony internetowej w rozumieniu adresu URL.

Strona firmowa WordPress

WordPress nadaje się w pełni do stworzenia firmowej strony internetowej. Nie trzeba daleko szukać, strona www Conor.pl jest stworzona na WordPress’ie. WordPress umożliwia stworzenie kaskadowego menu, łatwy podział przestrzeni na 12 kolumn i dowolne ich zagospodarowanie.

Wiele dodatków [ang. plugins] umożliwia rozszerzenie podstawowych możliwości WordPress. Najbardziej popularne plugin’y to galera produktów, komentarze, połączenia ze stronami mediów społecznościowych.

WordPress, jako sklep internetowy

Tak jak napisałem na początku WordPress to nie tylko system zarządzania treścią, ale również platforma e-commerce. Dzięki wtyczkom [ang. plugins] WordPress można przekształcić w pełnowartościowy sklep internetowy. Sklep, w którym można dodać tysiące produktów, określić ich cech dodać grafiki.

WordPress jak sklep internetowy, który połączony jest z systemem płatności internetowych, wystawianiem produktów na platformach aukcyjnych, systemami dostarczania towarów. WooCommerce, to najbardziej popularna wtyczka do WordPress, która umożliwia stworzenie sklepu internetowego.

WordPress, jako galeria.

Galeria zdjęć, grafik umożliwia przedstawienie plików graficznych podzielonych na kategorie i opatrzonych indywidualnymi opisami oraz tagami. W galerii istotne jest nie tylko dodanie grafik, ale ich odpowiednie skatalogowanie oraz dodanie opisów. Oprócz ciekawej, interesującej prezentacji grafik, to właśnie opisy są bardzo istotne, ponieważ dzięki nim Google indeksuje stronę www.

Strona galerii sprawdza się idealnie dla architekta, grafika, fotografa, programisty. Menu strony wordpress galeria to: o mnie, galeria, kontakt, współpraca.

 

Zostaw kontakt

 1. strony internetowe wordpress, rzadziej spotykane zastosowania

WordPress, jako forum dyskusyjne

Minęły już czasy, w których większość forum była oparta na phpBB. Wystarczy dodać wtyczkę bbPress i strona internetowa WordPress zmienia się w pełnowartościowe forum dyskusyjne. Należy dodać, że do WordPress’a istnieje również wtyczka Disqus. Posiadanie Disqus na stronie ma wiele zalet, przede wszystkim w znaczący sposób ogranicza spam.

WordPress, jako portal społecznościowy

Oczywiście żaden ogólnoświatowy portal społecznościowy nie jest stworzony przy wykorzystaniu WordPress. Jeżeli jednak potrzebujesz stworzyć portal społecznościowy dla lokalnej społeczności, WordPress się w tym obszarze się świetnie sprawdza. Wszystkie dodatki masz w zasięgu kilku kliknięć.

WordPress, jako portal ogłoszeniowy

Nie stworzysz Allegro, GumTree, OLX wykorzystując WordPress. Jednak, jeżeli masz pomysł na branżowy, niszowy portal ogłoszeniowy to możesz do tego celu wykorzystać WordPress. Wybierając odpowiednie motywy oraz wtyczki jesteś w stanie przygotować portal ogłoszeniowy.

WordPress, jako platforma sprzedaży materiałów wideo.

Nawet tworząc blog, możesz oferować klientom dodatkowe, płatne materiały wideo. Tworząc płatne materiały wideo masz możliwość monetyzować tworzoną wiedzę.

 1. strony internetowe wordpress, porady dla użytkowników

strony internetowe wordpress, to najbardziej popularne strony w internecie. Zarówno w Polsce jak i na świecie. Masz taką stronę www WordPress. Wybrałeś najbardziej popularne środowisko tworzenia stron www. Publikujesz treści na swojej stronie www. Poniżej w kilku punktach piszę na co powinieneś zwrócić uwagę korzystając z WordPress’a, aby móc spokojnie pracować, rozwijać swoją stronę www.

Aktualizacje

Pilnuj aby środowisko Twojej strony www było zawsze aktualne. Ma to bardzo istotny wpływ na jej bezpieczeństwo. Co jakiś czas są publikowane kolejne aktualizacje WordPress’a , warto abyś z nich skorzystał. Oczywiście tak, jak sam WordPress, aktualizacje są darmowe.

Kopie zapasowe

Sam albo poprzez firmę oferującą usługę obsługa stron internetowych o to aby tworzyć kopie strony www. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał skorzystać z wykonanej kopii bezpieczeństwa. Wiedz jedno wykonywanie kopii jest dużo tańsze ni odzyskiwanie utraconych informacji.

Aktualizacja pugins

Tak samo jak dbasz o aktualizację WrdPress zadbaj również o aktualne wersje wszystkich dodatków, z których korzystasz. W wielu wypadkach to właśnie różnego rodzaju dodatki mogą być źródłem problemów Twojej strony www.

Z naszych doświadczeń wynika, że głównym źródłem włamań na strony www są właśnie dodatki. Darmowe dodatki, których nikt, nigdy nie aktualizuje. Niekiedy zdarzają się przypadki, ze twórcy atrakcyjnych dodatków tworzą je tylko po to aby stworzyć bramę, przez którą włamują się na strony internetowe.

Aktualizacja motywu

Firmy oferujące płatne motywy dbają o ich aktualizację. Dostosowanie do zmieniających się biznesu. Motyw wykonany przez słabego developera może być źródłem wielu problemów związanych z bezpieczeństwem strony www.

Zakup płatnej wersji motywu nie powinien być dla Ciebie istotnym wyzwaniem finansowym. Oczywiście nie gwarantuje ci bezpieczeństwa, ale pozwala w istotny sposób wyróżnić się na rynku. z pewnością stać ciebie na wydatek kilkuset złotych, aby zapewnić swojej stronie internetowej unikalność i wyjątkowość.

 1. strony internetowe wordpress, czy statyczne strony HTML, co wybrać?

Strona www WordPress, czy statyczna strona HTML, co wybrać? To pytanie zadają nam szczególnie osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z własnym biznesem. Często jest to pierwsza ich aktywna działalność w internecie, jako twórcy treści i wartości dla użytkowników. Osoby te:

 • Nie posiadają dużego doświadczenia w internecie.
 • Wiedzą, co i jak chciałby osiągnąć.
 • Szukają partnera biznesowego, firmy, która stworzy stronę www. Firmy, która doradzi. Firmy, która zrozumie ich potrzeby w zakresie strony www.

W wielu wypadkach, osoby posiadają bardzo ograniczony budżet na stronę www. Nie oczekują wodotrysków i fajerwerków. Potrzebują sprawną stronę www, która promuje ich usługi. Stronę www, która w estetyczny, atrakcyjny sposób przedstawia ich ofertę. Niekiedy, stronę www, która generuje klientów.

Cele osób, które stoją przed pytaniem Strona www WordPress, czy statyczna strona w HTML, są proste. Oczekują prostej strony internetowej, która posiada kilka pozycji menu: usługi, o nas, kontakt. Może, ale nie musi posiadać formularz kontaktowy. To wszystko. Potrzebują posiadać własną wizytówkę w internecie.

Wzorce stron internetowych

Tworzenie strony www bez systemu zarządzania treścią nie ma przyszłości. Klienci mają kilka rozwiązań:

 • Mogą samemu stworzyć stronę www HTML. Co jest wśród użytkowników internetu i początkujących przedsiębiorców umiejętnością rzadką.
 • Mogą wykorzystać jeden z wielu dostępnych w internecie szablonów tworzenia stron www. Każda większa firma hostingowa, w ramach usług oferuje kreator stron www. jest to dobre na początek.
 • Mogą wykorzystać kreator stron www oferowany, przez wiele różnych firm. W zamian za możliwość stworzenia darmowej strony www, najczęściej, dostawcy usług wyświetlają na niej reklamy. Nie buduje to profesjonalnego obrazu właściciela strony www.

Każde z powyższych rozwiązań stworzenia strony www w postaci wizytówki, posiada swoje wady i zalety. Główną ich zaletą jest fakt, że możesz samemu stworzyć stronę www. Dosłownie możesz uruchomić stronę www w kilka minut.

W dłuższej perspektywie w ogóle się nie sprawdza strona www stworzona w kreatorze stron www. Ponieważ, rosnąc potrzebują więcej funkcji, możliwości. W pewnej sytuacji dochodzą do kresu możliwości kreatora stron www. Dopiero wtedy tworzą własną stronę www w systemie zarządzania treścią. Główną ich wadą jest fakt, że trudniej taką stronę www rozbudowywać. Niekiedy wiąże się to ze zmianą domeny. Co jest z tym związane utratą historii posiadania strony www w obszarze pozycjonowania.

Wady wzorców stron internetowych

Strona internetowa stworzona przy wykorzystaniu szablonu stron internetowych może posiadać wiele cech, których nie potrzebujesz.

 • Trudno zmienić układ strony www.
 • Niekiedy wyświetlają się na niej reklamy, których nie chciałbyś widzieć na swojej stronie www.
 • Trudno wprowadzać zaawansowane zmiany.

System zarządzania treścią - CMS

Strona www wizytówka może być wykonana przy użyciu WordPress ’a. Joomla! jako system zarządzania treścią też nadaje się do tego celu. Przewaga WordPress ‘a polega na jego prostocie, wielu, różnych materiałach dostępnych za darmo. Materiałach i poradnikach, w których praktycy tworzenia stron internetowych pokazują krok po kroku jak wykonać stroną www WordPress. Bardzo dużo z tych informacji jest dostępna w języku polskim.

Zalety CMS

Wykorzystanie CMS do tworzenia stron www ma więcej zalet niż wad. Nawet proste strony internetowe wordpress w postaci wizytówki. Poniżej przedstawiam kilka punktów, dlaczego warto abyś wykorzystał właśnie system zarządzania treścią, aby stworzyć stronę www:

 • Już od pierwszego dnia tworzysz swoją własną historię obecności w internecie. To jest najbardziej istotny argument. Posiadając własną domenę zarządzasz nią. Strona może generować dla ciebie nowych klientów, budować twoją markę.
 • Możesz zawsze i szybko dokonać dowolnych zmian.
 • W prosty sposób zmienisz layout strony www, wystarczy, że zmienisz motyw strony www.
 • Sam, instalując pluginy dodasz potrzebne nowe funkcje.
 • Łatwiej pozycjonujesz stronę www wykorzystującą CMS.
 • Twoja stron www, to Twoja historia. Ty jesteś jej właścicielem. Historia strony www w internecie jest bardzo istotna dla generowania nowych klientów poprzez stronę www.
 1. Strona www WordPress, podsumowanie

Obsługa stron internetowych to jedna z naszych usług. Rekomendujemy tworzenie stron www WordPress. W Conor –zapewniamy także systematyczną aktualizację wykorzystanych wtyczek oraz innych elementów projektu. Dzięki takim zabiegom strony wordpress mogą rozwijać się wraz z przedsiębiorstwem i nadążać za następującymi w nim zmianami.

Strony internetowe Warszawa, to fraza, na którą pozycjonujemy naszą stronę internetową. Tak, posiadamy fizyczne biuro na Mokotowie w Warszawie. Biuro, w którym siedzą projektanci stron internetowych. Biuro, do którego zapraszam Ciebie. Może pracujesz na Mokotowie, może pracujesz Mordorze. Przyjdź do nas na kawę. W czasie krótkiego spotkania opowiemy Ci, co i jak robimy.

 

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.