Wydarzenia

24.02.2018 8. Spotkanie Joomla! User Group Jawor

24.02.2018 8. Spotkanie Joomla! User Group Jawor

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tworzeniem serwisów WWW w oparciu o Joomla! lub nie wiesz, jak za pomocą Joomla! zaistnieć w sieci, przyjdź, porozmawiaj, spotkaj się z ludźmi, którzy wiedzą więcej!

Jeżeli masz już jakieś doświadczenie, prowadzisz firmę świadczącą usługi webmasterskie lub programujesz ciekawe aplikacje webowe, spotkania w ramach Joomla! User Group pomogą Ci nawiązać ciekawe kontakty, które mogą zaowocować długoletnią współpracą i popchną rozwój Twojej firmy do przodu!

  1. Spotkanie Joomla! User Group Jawor prelegenci
  • Artur Żugaj Galeria w Joomla - zróbmy to prościej
  • Tomasz Jeska Jak zwiększyć ruch na swojej stronie i osiągnąć najlepszą pozycję w wyszukiwarkach?
  • Dariusz Stańczyk Optymalizacja serwisu www….
  • Michał Trzepizur 8 rzeczy, które mogę wykorzystać aby włamać się na Twoją stronę

http://jug-jawor.joomla.pl/

24 lutego 2018, godz. 15:00, Restauracja DUKAT

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.