Wydarzenia

5.11.2019 Konferencja PrestaShop Day Warsaw 2019

5.11.2019 Konferencja PrestaShop Day Warsaw 2019

Motyw przewodni wydarzenia to: "Start and Scale" - "Początek i Skalowanie"

  • - Czy masz projekt e-commerce? W trakcie PrestaShop Day nasi specjaliści podpowiedzą Ci jak przekuć Twój pomysł na prawdziwy sukces.
  • - Masz już swój startup? Działajmy razem by przyspieszyć Twój wzrost dzięki ulepszonej strategii.

W trakcie PrestaShop Day wesprzemy Twoją ambicję  dostarczając wszelkiej wiedzy i porad, których potrzebujesz, aby wejść o poziom wyżej.

Konferencja PrestaShop Day Warsaw 2019 tematy

  • Lojalność klienta jest jak Yeti wszyscy o niej mówią, ale niewielu jej doświadcza?
  • Twój sklep nie musi mieć aplikacji mobilnej, ale może ją udawać. Najprawdopodobniej największy ruch na stronie Twojego sklepu pochodzi z urządzeń mobilnych. Warto zadbać o tych potencjalnych klientów, tylko jak to zrobić, nie wydając pieniędzy na oddzielną...
  • The state of PrestaShop in 2019 Przegląd techniczny projektu PrestaShop w 2019 roku, od nowych funkcji w 1.7.6 do naszej wizji przyszłej architektury.
  • Widoczność sklepu internetowego - najważniejsze zasady Od pomysłu do platformy generującej zyski - podstawowe i dodatkowe wskazówki.
  • Jak omnichannel może pomóc Twojemu biznesowi ?
  • Jak skalować kampanię na Facebooku Główne przeszkody w prowadzeniu kampani sklepów internetowych na Facebooku (ustawienia pixela, katalog produktów, zarządzanie produktami), dynamiczne reklamy w remarketingu oraz na nowych klientów, jak używać informacji pozyskanych z produktów.

https://events.prestashop.com/prestashop-day-warsaw/pl

Ms Mermaid, Wioślarska 8/1 piętro ,  00-411 Warszawa

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.