Magento sklep internetowy

Magento sklep internetowy

Magento sklep internetowy jest przeznaczony dla tych, którzy posiadają duże sklepy w internecie. Magento posiada bardzo rozbudowaną funkcjonalność, która pozwala zadowolić dużą grupę właścicieli sklepów internetowych. Jest on chyba najbardziej zaawansowanym techniczne, darmową platformą sklepu internetowego. Magento sklep internetowy posiada wbudowane systemy: zarządzania produktami, analiz, raportowania. Również w pakiecie otrzymujesz wersję mobilną sklepu internetowego.

Magento sklep internetowy główna słabość

Główną wadą sklepu internetowego Magento są wysokie wymagania serwera w stosunku do innych platform sklepów internetowych. Wymagania serwerowe sklepu internetowego Magento powodują, że aby go uruchomić potrzebujesz niekiedy serwera dedykowanego. Na niektórych serwerach wirtualnych nie jesteś w stanie uruchomić Magnet. Panel administracyjny Magento pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie, gdy spotykasz się z nim po raz pierwszy i do tej pory nie miałeś doświadczenia z żadną platformą sklepów internetowych.

Magento sklep internetowy zalety

Magento ma jednak więcej zalet niż wad. Możesz na jednaj instalacji uruchomić kilka, niezależnych sklepów internetowych. Każdy z nich może mieć inny layout. Istotną zaleta Magento jest czytelny i przejrzysty panel administracyjny. Jest to szczególnie istotne dla dużych sklepów internetowych. Na których dużo się dzieje. Tak samo jak w przypadku innych platform sklepów internetowych masz możliwość skorzystać z dodatkowych modułów. Wiele z nich jest darmowych. Należy jednak dodać, że za te, które są wartościowe musisz zapłacić.

Magento sklep internetowy posiada bardzo duże możliwości wykorzystania zasad SEO. Skrypt Magento pozwala zopytmalizować kod uwzględniając zasady i potrzeby SEO.

Magento może pochwalić się dużą społecznością osób i firm, które wspierają platformę. Osób, które aktywnie udzielają się na forum dyskusyjnym. Możesz być pewny, że zawsze znajdziesz merytoryczne wsparcie na każdy problem.

Oprócz dużej społeczności, Magento sklep internetowy posiada duże możliwości instalacji dodatków. Wśród dodatkowych rozszerzeń znajdziesz zarówno płatne oraz darmowe. Możesz też samemu stworzyć dodatek, który możesz udostępniał innym. Tworzenie własnych dodatków wiąże się koniecznością ich ponownej instalacji przy każdej aktualizacji.

Magento sklep internetowy jest stworzony w środowisku PHP. Pozwala programistom rozbudowywać funkcje i możliwości w sposób, który może zaspokoić każdego sprzedawcę w internecie.

Magento jest rozwijany od lat. Pierwsza wersja sklepu internetowego Magento została udostępniona w marcu 2008 roku. Obecnie, rok 2017, dostępna jest wersja 3.0.

Magento sklep internetowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla przynajmniej średniej wielkości sklepu internetowego. Jeżeli zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą w internecie pomyśl o innym sklepie internetowym. Tańszym serwerze, prostszej konfiguracji, ale również ograniczonych możliwościach.

Jaki sklep internetowy wybrać? Zastanawiasz się. Sprawdź co na ten temat napisaliśmy w innym artykule.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.