tworzenie sklepów internetowych, jak wybrać firmę?

Tworzenie sklepów internetowych, jak wybrać firmę?

Świat się zmienia. Mam nadzieję, że to zauważyłeś, że w ciągu ostatnich kilku lat wiele, bardzo różnych rzeczy, które nas otaczają zmieniło się w bardzo istotny sposób. Tak samo dotyczy to tworzenia sklepów internetowych. Wykonałeś go kilka lat temu. Wtedy było on doskonały i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Twoi klienci chwalili twój dedykowany sklep internetowy za układ, użyteczność, projekt, funkcjonalność.

Niestety, już minęło parę lat. Obok Twojego sklepu internetowego pojawiło się wiele innych, nowych. Każdego roku widziałeś jak zmienia się wygląd sklepów internetowych, które właśnie teraz wchodzą na rynek.

tworzenie sklepów internetowych, czym się kierować szukając firmy 

Poniżej piszę jak wybrać firmę tworzącą sklepy internetowe. W punktach znajdziesz kilka uwag, sugestii, które powinny Ci ułatwić podjęcie właściwej decyzji.

tworzenie sklepów internetowych – komunikacja z wykonawcą

tworzenie sklepów internetowych, komunikacja z twórcą sklepu internetowego.

 • Czy firma tworząca sklepy internetowe rozumie Twoje potrzeby? Wykonała kilka sklepów internetowych, które Ci odpowiadają, na których byś dokonał zakupu. Nie oczekuje, że cały projekt spodoba się Ci się w 100% tak nie musi być. Skup się na uzyskaniu odpowiedzi na pytanie: czy projekt, który widzę zainspirował mnie. W procesie wybory firmy tworzącej sklepy internetowe istotne jest, aby zadawała ona jak najwięcej pytań. Pytań, na które Ty powinieneś znaleźć odpowiedź. Poprzez zadawane pytania dowiesz się, w jaki sposób firma myśli o sklepie internetowym. Nie tylko pytania ze strony wykonawcy powinny być dla Ciebie cenne. Istotne są też jego podpowiedzi, sugestie, propozycje. tworzenie sklepów internetowych to proces, w trakcie którego wykonawca pozyskuje wymagania, sugeruje określone rozwiązania. Pamiętaj, że rozmawiasz z fachowcem. Fachowcem, który zna się na tworzeniu sklepów internetowych. Przygotowując się do rozmowy z twórcą sklepu postaraj się opisać:
  Cel sklepu internetowego
  Grupa docelowa sklepu internetowego
  Cechy demograficzne klientów sklepu internetowego
  Cechy behawioralne klientów sklepu internetowego
  Czy kupujący jest użytkownikiem produktu
  Konkurencja sklepu internetowego
  Kolorystyka sklepu internetowego
  Częstotliwość dokonywania zakupów
  Lokalizacja klientów
  Pora dnia, w której klienci dokonują zakupy
  Miejsca, w których klienci dokonują zakupów
  Sposoby, w jakie klienci dokonują zakupów

tworzenie sklepów internetowych, przyszłość i gwarancja sklepu internetowego.

 • Zadbaj o pozyskanie partnera na dłużej niż tylko nowy dedykowany sklep internetowy. Postaraj się określić zasady współpracy w kolejnych projektach oraz po zakończeniu stworzenia sklepu internetowego. Współpraca z wykonawcą nie kończy się na przekazaniu Tobie działającego sklepu internetowego, wtedy rozpoczyna się kolejny etap budowania pozycji sklepu na rynku.

tworzenie sklepów internetowych – sposób budowy

tworzenie sklepów internetowych, User Experience sklepu internetowego.

 • Ta fraza od kliku lata zrobiła oszałamiającą karierę. Czyli doświadczenie użytkownika. Dla mnie użytkownikami sklepu internetowego jesteś Ty i Twój zespól. Mam na myśli Ciebie i Twoich pracowników, a może partnerów biznesowych, którzy też posiadają dostęp do Twojego sklepu internetowego. To wy wszyscy codziennie używacie sklepu internetowego. Dodajecie opisy, produkty, zdjęcia. Codzienne dokonujecie drobnych zmian, które mają na celu pozyskanie i utrzymanie klientów. Sklep musi być tak wykonany od strony administracyjnej abyś nie tracił zbyt dużo czasu, aby móc w pełni korzystać z jego wszystkich funkcji. Z Twojego punktu widzenia dedykowany sklep internetowy powinien być jak najbardziej prosty i intuicyjny. Funkcje sklepu internetowego powinny być dostosowane do Twoich potrzeb, Twojego stylu pracy.

tworzenie sklepów internetowych, teksty w sklepie internetowym.

 • Rozumiem, że masz grono stałych, wiernych klientów. Klientów, którzy kupują, co jakiś czas produkty w Twoim sklepie internetowym. Chcąc się rozwijać musisz myśleć o pozyskaniu nowych klientów. Wiesz też dobrze, że słowa, są tym elementem, przez który internauci szukają produktów, aby zaspokoić swoje potrzeby i pragnienia. Słowa wpisywane w wyszukiwarkę Google. Myśląc o sklepie internetowym musisz myśleć o tekstach. Tekstach, które pozwolą przyciągnąć do Twojego sklepu internetowego nowych klientów. Możliwość tworzenia tekstów na platformie sklepu internetowego decyduje o Twoim sukcesie w e-commerce. Pomyśl również o tekstach, które opisują zdjęcia dodane do sklepu internetowego.

tworzenie sklepów internetowych, customer Experience w sklepie internetowym.

 • Czyli czego doświadcza klient Twojego sklepu. W sytuacji, przed, w takcie i po dokonaniu zakupu. Opisem tego punku powinno być jedno zdanie. Prostota. Prostota sklepu internetowego nie jest tożsama z wykonaniem kopii innego sklepu. Prosta oznacza wykorzystanie doświadczenia klientów, które pozyskali oni w procesie korzystania z innych sklepów internetowych. Oczywiście możesz i nawet powinieneś zatroszczyć się o maksymalne wyróżnienie sklepu internetowego od konkurencji. Wykonaj to poprzez oferowanie i sprzedawanie nowego poprzez znane klientom rozwiązanie.

tworzenie sklepów internetowych, responsywność w sklepie internetowym.

 • Każdego roku coraz więcej klientów korzysta z urządzeń mobilnych w obszarze w e-commerce. Twój sklep internetowy musi być dostosowany do użytkowników korzystających z telefonów komórkowych, tabletów.

tworzenie sklepów internetowych, technologia, wydajność sklepu internetowego.

 • sklep internetowy musi być szybki. Tak szybki, aby klient nie zniechęcił się w procesie dokonywania zakupu. Wydajność sklepu internetowego ma dwa aspekty: stronę aplikacji oraz stronę hostingu. W tym artykule skupię się na stronie aplikacji. System sklepu internetowego powinien móc obsługiwać setki i tysiące transakcji, dużo więcej niż obsługujesz obecnie. Proszę pamiętaj, że do obsługi dobrego sklepu internetowego nie nadaje się WordPress z dodatkiem WooCommerce. Również extension do Joomla! nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie powinieneś akceptować takiego rozwiązania. Potrzebujesz znaleźć partnera, który zaproponuje Ci powszechnie znaną, dedykowaną aplikacją dla sklepu internetowego.

tworzenie sklepów internetowych to nie jest problem dla żadnej firmy. warto wybrać wykonawcę, który posiada kompetencje i doświadczenie. Jaki sklep internetowy wybrać? Zastanawiasz się. Sprawdź co na ten temat napisaliśmy w innym artykule.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.