Pozycjonowanie stron www

Czynniki wpływające na pozycję strony www, social media

Czynniki wpływające na pozycję strony www, social media

Pozycja strony www, social media

  • Autorytet użytkowników social media – charakter kont social media linkujących do strony www ma znaczenie. Tak samo jak w przypadku linków w sieci Internet, warto postarać się o polubienia ze stron, które są rzetelne.
  • Liczba i profile osób śledzących profile w social media – Google traktuje liczbę fanów w social media jako oznakę rzetelności strony www, a także informację o jakości i istotności treści publikowanych w mediach. rozpoznaje również, jakie inne strony www te osoby śledzą? Czy śledzą je z uwagi na wartościowe treści?
  • Komentarze – liczba i kontekst komentarzy w social media. Tak samo jak komentarze na stronach www, komentarze w social media mają znaczenie.
  • Kontekst komentarzy w social media – informacja czy komentarze są pozytywne czy negatywne.
  • Liczba przekierowań „shares” – popularność postu w social media, czyli rzetelność informacji. Google promuje rzetelne strony www.
  • Profil w sieciach social media - połączenie strony www z Google+, Facebook, Twitter, Pintrest, LinkedIn. Liczba osób, które śledzą stronę www w social mediach. Posiadanie profili w social media ma istotny wpływ na pozycjonowanie. Google promuje firmy, które dbają o swój wizerunek, publikują nowe, interesujące treści. Na stronie www dużo informacji możesz ukryć. Publikując treści w social media chwalisz się swoją wiedzą, doświadczeniem, osiągnięciami, w jakiś sposób upubliczniasz, odkrywasz swój wizerunek przed innymi. Google promuje przejrzyste strony www.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.