Ciekawe strony w internecie przyciągające użytkowników

Ciekawe strony w internecie przyciągające użytkowników

Powiedzieć, że każdy potrzebuje treści, to nic nie powiedzieć. Wiele razy słyszałeś stwierdzenia Content Is King. Nie dzwoń, skup swoje działania marketingowe na tworzeniu treści w internecie. Trudno się z tym nie zgodzić. Dużo trudniej jest stworzyć dobrą treść. Treść, która będzie przyczyniała się do pozyskiwania klientów przez Twoją stronę w internecie.

Jak wiesz artykuł, który ma 400 – 500 słów nie zwojuje internetu? Nie jesteś w stanie pisząc tak krótkie teksty uzyskać wysokiej pozycji w wynikach wyszukań. Jeżeli chcesz mieć artykuł, który znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania musisz pozyskać uwagę użytkowników. Musisz stworzyć artykuł, który posiada istotną wartość dla użytkowników.

Internet jest pełen rożnych treści. Treści, które w swojej masie są bardzo mało warte. Tylko bardzo nieliczne artykuły są warte przeczytania. Ale to właśnie te artykuły powodują, że ich czytelnicy zapamiętują strony internetowe, na których je znaleźli. To na takie strony internetowe wordpress wracają internauci. Pamiętają, że to właśnie na tej stronie naleźli wartościową, interesującą treść.

Ciekawe strony w internecie, cechy

Główny artykuł na stronie www dotyczy tekstu, który jest najbardziej istotny na wybrane, określone słowa kluczowe. Zawiera istotne dla użytkowników informacje, stanowiące cenioną wartość dla nich. Główny artykuł na stronie www posiada kilka istotnych cech.

Ciekawe strony w internecie, ich cechy:

 • Dobrze napisana, pod względem stylistyczny, gramatycznym językowym oraz w sposób, który u użytkownika wzbudza ciekawość dowiedzenia się więcej.
 • Dobrze zaprojektowana graficznie. Stworzona w myśl zasad AIDA. Grafika wspomaga wzbudzenie zainteresowania treścią.
 • Posiada wysoką pozycję w wynikach wyszukań. Jest najlepiej zoptymalizowaną stroną internetową na wybrane słowa kluczowe w całym serwisie.
 • Posiada istotną wartość dla użytkowników. Wartość, która powoduje, że warto nią się dzielić w internecie. Warto poinformować innych aby zapoznali się z jej treścią.
 • Posiada cechy, które przyciągają użytkowników na stronę internetową. Jest ambasadorem treści zamieszonych w internecie.
 • Jest bramą, przez którą wchodzą użytkownicy na stronę internetową.
 • Długi artykuł, opisujący dogłębnie temat, w sposób wyczerpujący.
 • Nie prowadzi użytkownika do innych stron www w serwisie. To inne strony artykuły zawierają linki do niej.
 • Kierują do niego linki wewnętrzne z innych stron internetowych zawierających słowa kluczowe. W taki sposób pokazujesz Google, który artykuł jest najbardziej istotny na stronie www na wybrane słowa kluczowe.
 • Zawiera największą liczbę słów kluczowych. W stosunku do każdego innego tekstu zawiera więcej słów kluczowych. W ten sposób informuje Google, że to ona jest najbardziej istotna w ramach całego serwisu.
 • Raz stworzona, jest wielokrotnie uzupełniana, modyfikowana, optymizowana. Modyfikując ciekawą stronę internetową pokazujesz, że jest ona uaktualniana, co jakiś czas.
 • Dłuższa niż artykuły wspierające. Powinna mieć długość minimum 1000 słów. Jeżeli czujesz się na siłach i temat jest interesujący napisz jeszcze dłuższy artykuł nawet 3000 słów. W takim długim artykule masz możliwość zamieścić kilkanaście raz słowa kluczowe, co jest kluczowe dla wyników pozycjonowania strony internetowej. Długi artykuł spowoduje, że Twoja konkurencja będzie musiała ponieść dużo większe nakłady, aby uzyskać pozycję wyższą w wynikach wyszukiwania niż Ty. Dłużej jej zajmie napisanie ciekawego artykułu w internecie.

Ciekawe strony w internecie, korzyści z ich posiadania

Zanim napiszesz pierwsze zdanie na Twojej głównej, ciekawej stronie w internecie, zapoznaj się z kilkoma punktami. Punktami, w których przedstawiam, jakie korzyści przyniesie Tobie ciekawy artykuł na stronie internetowej na wybrane słowa kluczowe.

 • Ciekawa strona w internecie pozyskuje linki zewnętrzne. Twój tekst wyczerpuje temat dogłębnie. Pokazuje różne aspekty, przedstawia różne punkty w taki sposób, ze użytkownik nie potrzebuje szukać dodatkowej, uzupełniającej treści w internecie.
 • Ciekawa strona w internecie pozyskuje duży ruch na stronie internetowej. Główny artykuł zawiera największą liczbę słów kluczowych, oraz linki z innych artykułów wspierających. Z podstron, które znajdują są na Twojej stronie internetowej.
 • Ciekawa strona w internecie pozyskuje abonentów na Twoje inne treści. Pokazuje użytkownikom Twoją wiedzę. Użytkownicy doceniają strony internetowe i ich twórców, którzy dostarczają im wartościowe treści. Użytkownicy z chęcią zapiszą się na Twój newsletter.
 • Ciekawa strona w internecie pozyskuje czytelników innych artykułów na stronie internetowej. Użytkownicy doceniając wartość ciekawej strony w internecie z chęcią zapoznają się z innymi treściami na stronie. Tworząc na stronie internetowej foldery, w których znajdują się artykuły z podobnymi treściami ułatwisz użytkownikom zapoznanie się z nimi.
 • Ciekawa strona w internecie może być źródłem kolejnych artykułów na niej. Artykułów, w których zamieszczasz dodatkowe informacje o wybranych szczegółowych rozwiązaniach omówionych w główny artykuł na stronie internetowej.

Ciekawe strony w internecie, działania SEO

Działania SEO to obszar składający się z wielu cech. W oddzielnym artykule wymieniam ponad 100 działań w zakresie SEO i pozycjonowania strony internetowej, które mają wpływ na wyniki wyszukań w wyszukiwarce Google. Tutaj poruszę tylko kilka punktów, które są związane z ciekawą stroną w internecie.

Samo napisanie ciekawego artykułu w internecie nie wystarczy. Jeżeli nie dokonasz jego optymalizacji, to tak jakbyś rezygnował z dodatkowych przychodów, które możesz uzyskać w bardzo łatwy sposób.

 • Ciekawa strona w internecie funkcjonuje jak hub skupiający linki z innych podstron, które zawierają słowa kluczowe. Taka struktura strony internetowej jest akceptowana przez Google. Google akceptuje sposób, w jaki strona internetowa pokazuje użytkownikom poprzez linki, która strona jest najbardziej istotna na wybrane słowa kluczowe w całym serwisie.
 • Ciekawa strona w internecie posiada krótką frazę kluczową. Jest ona wspierana przez inne strony internetowe, które posiadają długie frazy i na nie są optymalizowane.
 • Ciekawa strona w internecie posiada link ze strony głównej. Jeżeli jest to możliwe z górnego menu, a jeżeli nie to z dolnego menu.

W Conor rozwijamy od lat usługi dedykowane serwisom internetowym wykonanym na bazie tego popularnego systemu CMS. W ramach oferty: Tworzenie stron WordPress Warszawa zrealizowaliśmy wiele projektów dla przedsiębiorców z różnych branż. Na początku współpracy zawsze ustalamy z klientami wszystkie kwestie wskazane w niniejszym artykule. Jeśli firma nie ma sprecyzowanych oczekiwań w danym obszarze lub też nie dysponuje pełną wiedzą, pomagamy w sprecyzowaniu wymagań. Wszystko po to, aby tworzenie strony wordpress w Warszawie, dla klientów biznesowych przynosiło zamawiającym jak najszybszy zwrot z  inwestycji.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.