Mobilna strona landing page.

Mobilna strona landing page.

Obecnie większość osób, które przeglądają strony www używają urządzeń mobilnych. Mobilna strona landing page musi się wyświetlać poprawnie na telefonach i tabletach. Tradycyjna strona www nie spełnia wymogów użyteczności użytkowników mobilnych. Tworzenie landing page na stronie www, to temat, który Ciebie interesuje. Wyświetlanie się strony landing page na urządzeniach mobilnych ma istotne znaczenie. Ponad 50% klientów używa urządzęń mobilnych do oglądania stron www.

Mobilna strona landing page, elementy

Mobilna strona landing page, jedna kolumna

Użytkownicy oglądają strony landing page trzymając telefon pionowo. Strona landing page musi posiadać układ pionowy wyświetlany w jednej kolumnie. Strona landing page nie może być za długa. Celem mobilnej strony landing page jest skupienie uwagi użytkownika na wykonaniu dizałanai, na którym Ci zależy. Nie jest jej celem pokazywanie kilku zdjęć, które kupiłeś.

Mobilna strona landing page, treść, korzyści

Ideą strony landing page jest bardzo ograniczona treść. Na stronie mobilnej, ze względu na wielkość miejsca i wielkość czcionki, nie ma przestrzeni na dużą liczbę słów. Duża liczba słów ogranicza możliwość ich przeczytania. Na mobilnej stronie landing page jest miejsce tylko na tytuł i kilka najważniejszych punktów przestawiających korzyści dla użytkownika.

Mobilna strona landing page, grafika

Grafika musi wyświetlać się prawidłowo w pionie na małym ekranie. Najlepiej prezentuje się jeden obraz. Jeden obraz aby użytkownik skupił się na tym, co dla Ciebie jest istotne. Zastosuj grafikę, która jest responsywna.

Mobilna strona landing page, przycisk Call To Action

Projekt mobilnej strony landing page posiada swoją specyfikę. Jednym z tych elementów jest duży przycisk Call To Action - CAL. Użytkownicy korzystając ze strony dotykając ją, muszą posiadać możliwość łatwego wyboru przycisku. Przycisk CAL wyróżnia się kolorem na ekranie. Jest jedynym klikanym elementem na stronie. Lokalizacja przycisku Call To Action na mobilnej stronie landing page to miejsce na pierwszej stronie. Jeżeli użytkownik może przewijać stronę to przycisk CTA powinien być powtórzony, tak, aby na każdym widoku pokazywał się jeden.

Mobilna strona landing page, tło, przestrzeń

Tło, pusta przestrzeń na mobilnej stronie landing page nadaje jej spokój, harmonię. Mobilna strona landing page nie powinna być przeładowana grafikami i tekstem. Głównym jej elementem są przycisk CAT i tło.

Mobilna strona landing page, formularz

Im krótszy, tym lepszy. Jeżeli pozyskujesz adres email, stwórz dedykowane pole, tak aby na klawiaturze pokazła zię znak @. Maksymalnie trzy pola w formularzu. Zbyt duża liczba pól w znaczący sposób obniży konwersję. Pamiętaj, użytkownik nie posiada myszki, używa palca.

Zmieniaj i testuj, to najważniejsze słowo przy tworzeniu mobilnych stron landing page. Jak zrobić landing page na WordPress? O tym pisze wi innym artykule.

O projektowaniu serwisów internetowych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wiemy szczególnie wiele. Ponieważ stworzyliśmy dla nich całą osobną ofertę: Tworzenie stron WordPress Warszawa. Projektowanie landing page, to też umiemy. Podczas spotkań w naszym biurze na Mokotowie chętnie dzielimy się z klientami praktyką i doświadczeniem, uzyskanym na przestrzeni wielu lat obecności w branży. Nie mamy wątpliwości, że zlecenie serwisu już na starcie doświadczonej firmie IT to gwarancja znacznych ułatwień w przyszłości. Dobry plan, solidne wykonanie, wysoka przejrzystość projektowanej strony internetowej, a przede wszystkim łatwość przystosowania jej do oczekiwań procentują na przyszły sukces.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.