Ciekawe strony www, jak je tworzyć

Ciekawe strony www, jak je tworzyć

Co to są ciekawe strony www, cornerstone content sites

Ciekawa strona www, (ang. cornerstone content) to wybrany jeden artykuł na Twojej stronie www. Artykuł, który na wybrane słowa kluczowe jest najbardziej istotny. Istotny dla Ciebie i istotny z Twojego punktu widzenia dla użytkowników. Oznaczenie ciekawej strony www cornerstone content oznacza, że jest to treść, z której jesteś dymny, która chciałbyś się pochwalić przed użytkownikami. Oznaczenia artykułu znacznikiem cornerstone content to również informacja dla przeglądarki Google. Informacja, że jest to najbardziej istotny artykuł na wybrane słowa kluczowe na całej Twojej stronie www.

Ciekawe strony www

Etapy tworzenia strony www

Posiadasz na stronie www wiele, różnych artykułów. Znasz wyniki Google Analytics oraz Google dal Webmasterów. Na tej podstawie masz wiedzę, który artykuł jest najczęściej czytany przez użytkowników. Która fraza jest najczęściej wyszukiwana w ramach treści, które posiadasz na stronie www. Posiadając te informacje jesteś w stanie bardzo precyzyjnie określić, który artykuł jest dla użytkowników najważniejszy.

To Ty musisz sam podjąć decyzję. Wybrać ciekawe strony www, również ważne dla Ciebie. Promującą produkty, które oferujesz. Przedstawiająca wartości, które są istotne dla Ciebie. Jak wiesz nie jest celem tylko i wyłącznie promowanie artykułu, które są bardzo dobre, ciekawe i atrakcyjne. Twoim celem jest promowanie artykułów, które najlepiej konwertują. Czyli artykuły, które prowadzą użytkowników do działań, na których Tobie najbardziej zależy. To działania wykonywane przez użytkowników powinny być jednym z kryteriów wyboru określonego głównego artykuł na stronie www.

 • Z którego artykułu jesteś dumny?
 • Który artykuł generuje największą konwersję?
 • Który artykuł posiada najwięcej pozytywnych komentarzy?
 • Który artykuł powoduje, że użytkownicy najczęściej wykonują działania, na których Tobie zależy?
 • Który artykuł zawiera słowa kluczowe, na które pozycjonujesz stronę www?

Nie jest łatwo od razu wybrać właściwe, ciekawe strony www, spośród wielu, które posiadasz. Sam się zastanów, czy będąc na nowej, dotychczas nieznanej Ci stronie www przeczytasz długi, wartościowy tekst. Lepiej przygotuj się na działania rozłożone w czasie na kilka etapów.

Ciekawe strony www, etapy ich tworzenia:

 • Wybierz temat. Temat, który jest spójny z głównym tematem Twojej strony www, produktów, które oferujesz. Sztuczny ruch, który możesz pozyskać w związku z zamieszczeniem ciekawej treści, ale niepasującej tematem do Twojej strony www może odnieść skutek odwrotny od Twoich zamierzeń. Może okazać się, że użytkownicy będą traktować stronę www, jako stronę pozyskująca ruch poprzez zamieszczanie artykułów dotyczących popularnych tematów, ale w ogóle nie związany z Twoim biznesem.
 • Sprawdź, jakie słowa kluczowe są najbardziej popularne w obszarze Twojej firm, oferty. Wybierz te słowa kluczowe, które umożliwią Tobie znalezienie się na pozycji 1, 2, lub 3 na pierwszej stronie w wynikach wyszukań. Nie skupiaj się na niższych pozycjach, one mają marginalne znaczenie. Najbardziej popularne słowa kluczowe pozostaw sobie, jako cele Twoich działań długoterminowych.
 • Sprawdź swoją konkurencję na wybrane słowa kluczowe. Przejrzyj wyniki wyszukań na słowa kluczowe, które wybrałeś. Sprawdź przynajmniej 30 pierwszych linków. Zarówno reklamy jak również linki organiczne. Zapoznaj się z treściami publikowanymi na tych stronach www. Zastanów się, jakich informacji, w internecie brakuje. Dlaczego Google wylistowała konkretne strony www takiej kolejności, na szukaną przez Ciebie frazę.

Ciekawe strony www, proces

 • Wybierz ciekawe strony www z tych, które już posiadasz lub napisz nowe. Wybierz artykuły, które mogą trafić do kategorii ciekawe strony www w zakresie wybranych słów kluczowych.
  • Nagłówek ciekawej strony www musi zawierać słowa kluczowe w dokładnym brzmieniu, w jakim używają go internauci.
  • H1 i H2 użyj również fraz kluczowych w nagłówkach artykułu. W nagłówkach możesz użyć długich fraz kluczowych, odmian frazy.
  • Główny tekst artykułu. Użyj w pierwszych 100 słowach w tekście słów kluczowych. Sam tekst nie powinien być krótszy niż 1000 słów. Im dłuższy tym lepiej.
  • CAL. Zamieść w tekście zachętę do oczekiwanego przez Ciebie działania. Zamieść na każdej widzianej przez użytkownika wysokości ekranu strony www przycisk CAL.
 • Popraw artykuły na stronie www. stwórz ciekawe strony www. Sprawdź czy wybrane artykuły spełniają zasady dobrej treści w internecie. Uzupełnij artykuły o słowa kluczowe, tak, aby te, wybrane zawierały ich najwięcej spośród wszystkich artykułów, które posiadasz na swojej stronie www.
  • Użyj <Title> tag, jako słowa kluczowe. Użyj dokładnie frazy, na którą pozycjonujesz stronę www.
  • Umieść <Meta> opis na stronie www zgodny z treścią strony.
  • Sprawdź jak wyświetla się strona www na urządzeniach mobilnych. Zadbaj o responsywność strony www.
  • Umieść alternatywne opisy zdjęć. Użyj atrybutu ALT w tagu <Img>
  • Umieść artykuł w strukturze strony www jak najbliżej strony głównej. Tak, aby link był jak najkrótszy.
  • Jeżeli w artykule powołujesz się na rzetelne źródła, zamieść linki do nich. Szczególnie, jeżeli są to rzetelne i powszechnie szanowane i uznawane strony www.
 • Zoptymalizuj artykuły wspierające. Sprawdź artykuły zawierające słowa kluczowe lub odmiany ich. Artykuły wspierające zoptymalizuj w taki sposób, aby zawierały odmienne wersje słów kluczowych. Popraw tak, aby żaden z nich nie posiadał słów kluczowych w tytule.
 • Zbuduj linki wewnętrzne. Połącz artykuły wspierające z głównym artykuł na stronie www. Pokarz Google, który artykuł jest na Twojej stronie www najważniejszy na wybrane słowa kluczowe.

 

Zostaw kontakt

Teksty na stronie www pełnią bardzo istotną rolę, stanowią element strategii SEO. W wielu wypadkach bardzo trudno jest stworzyć popularne, wyświetlające się wysoko w wynikach wyszukiwania artykuły. Pisząc wiele artykułów, w których zawierasz te same słowa kluczowe stawiasz wyzwanie dla wyszukiwarki Google. Może się tak zdarzyć, że Google, wykorzystując swoje algorytmy wybierze inne artykuł, jako najważniejszy. Twoje ciekawe strony www konkurują z innymi artykułami, które również zawierają te same słowa kluczowe. Możesz sprawnie zarządzać swoimi artykułami. Tworzenie treści w internecie wymaga większego zaangażowania i wysiłku. Najważniejsze działania mające na celu promocję artykułów cornerstone content w ramach Twojej strony www dla Google:

 • Zamieszczenie odpowiedniej (w zależności od długości artykułu liczba słów kluczowych może wynosić 1-2% wszystkich słów). Liczba słów kluczowych w ciekawym artykule na stronie www.
 • Stworzenie linków ze wszystkich artykułów wspierających zawierających słowa kluczowe do głównego artykułu na stronie www.
 • Redukcja słów kluczowych w artykułach wspierających do nie więcej niż dwóch.

Ciekawe strony www, optymalizacja

Posiadasz stronę www. Piszesz teksty. Piszesz teksty, aby pozyskać nowych użytkowników Twojej strony www. Chcąc pozyskać użytkowników zależy Ci, aby Twoje teksty znajdowały się jak najwyżej w wynikach wyszukiwarki. Wiesz dobrze, że w Polsce liczy się tylko Google. Liczy się pozycja Twojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google.

Dobrze to wiesz i już z sukcesem to stosujesz. Wybierasz uważnie frazy, na które pozycjonujesz swoją stronę www. W moim przypadku takimi frazami są strony www Warszawa oraz tworzenie stron www Warszawa, wymieniłem tylko dwie z wielu. Używasz tych fraz w tytułach artykułów. Ale to nie wystarcza. Nie jesteś w stanie wypozycjonować strony www posiadając tylko jeden artykuł z frazą, na którą ją pozycjonujesz. Nie jest to możliwe. Konkurencja jest zbyt silna właściwie w każdym obszarze, na każde słowa kluczowe. Wiesz, też bardzo dobrze, że Twoja konkurencja używa różnych sposobów pozycjonowania stron www.

Wiesz też, że aby wyszukiwarka Google sprawnie zindeksowała Twoją stronę www musisz jej ‘pokazać’, który artykuł jest dla Ciebie najbardziej istotny. Który artykuł na wybrane słowa kluczowe jest najbardziej istotny dla Ciebie. A według Ciebie również dla użytkowników.

Ciekawe strony www, plugin yoast

Z pomocą przychodzi plugin yoast do WordPress. Jest to darmowy plugin, który ułatwia zarządzanie artykułami na stronie www WordPress. Jedną z funkcji plugin’u yoast jest oznaczenie wybranego artykułu znacznikiem cornerstone content. Oczywiście plugin yoast, jak prawie wszystko, co jest za darmo ma swoje wady. Ale jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tworzeniem treści w internecie, na swojej stronie www, to on wystarczy w zupełności. Są inne, lepsze plugin’y do WordPress, ale płatne.

Ciekawe strony www (ang. cornerstone content), to najlepsze artykuły na stronie www na wybrane słowa kluczowe. To artykuły, z których jesteś dumy, którymi chciałby się pochwalić przed innymi. Ale, ciekawe strony www, to również określona struktura treści. Struktura, która ma na celu zachęcenie użytkownika do wykonania działania, na którym Ci zależy.

Chyba nie ma już w internecie artykułów, dla samych artykułów. Bardzo mało osób pisze tylko po to, aby zrealizować swoje marzenia, spełnić swoje oczekiwania. A może tak nie jest, może na blogach piszą tylko miłośnicy pisania? Większość treści, które pojawiają się na stronach www ma uzyskać jakiś cel, lub do niego przybliżyć. Rozumiem, że podobnie jest u Ciebie. Nie piszesz, aby pisać, ale piszesz treści na przykład, aby pozyskać ruch na stronie www. Aby zainteresować użytkowników swoimi usługami. Ciekawe strony www właśnie do tego służą.

Plugin Yoast pomaga stworzyć odpowiednią strukturę linków wewnętrznych pomiędzy artykułami wspierającymi a artykułem głównym, cornerstone content.

Dlaczego plagin Yoast, do WordPress?

Yoast posiada kilka prostych, przydatnych funkcji. Funkcji, które pozwalają lepiej zoptymalizować Twoje artykuły. Yoast pokazuje informację, jaka jest liczba linków wewnętrznych do artykułu oraz liczba linków wychodzących z artykułu do innych miejsc na stronie www. W wersji premium Yoast, plugin WordPress oferuje analizę linków wewnętrznych.

Strony internetowe Warszawa, Polska to lokalizacja naszych klientów. Tworzymy strony internetowe dla firm z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Posiadamy kompetencje w obszarach: tworzenie sklepów www, tworzenie oprogramowania. Usługi utrzymania i rozwoju oprogramowania.

Ciekawe strony www,wskaźniki efektywności

Dzięki wskaźnikom efektywności można ocenić, czy  serwis projektowany w ramach oferty strony www Warszawa spełnia swoje zadanie. Monitorowanie skuteczności serwisu jest niezbędne w planowaniu przyszłych działań marketingowych firmy. Gdy tworzymy strony www Warszawa kierujemy się wiedzą o rynku internetowym, którą zdobywaliśmy nie tylko podczas szkoleń, ale także obserwując właśnie kluczowe wskaźniki efektywności. Klientom, którzy chcą zamówić zaprojektowanie wysokiej jakości strony internetowej, rekomendujemy sprawdzone rozwiązania o potwierdzonej skuteczności i udzielamy wskazówek, w jaki sposób monitorować efekty.

Dzięki wskaźnikom efektywności można ocenić, czy  serwis projektowany w ramach oferty strony www Warszawa spełnia swoje zadanie. Monitorowanie skuteczności serwisu jest niezbędne w planowaniu przyszłych działań marketingowych firmy. Gdy tworzymy strony www Warszawa kierujemy się wiedzą o rynku internetowym, którą zdobywaliśmy nie tylko podczas szkoleń, ale także obserwując właśnie kluczowe wskaźniki efektywności. Klientom, którzy chcą zamówić zaprojektowanie wysokiej jakości strony internetowej, rekomendujemy sprawdzone rozwiązania o potwierdzonej skuteczności i udzielamy wskazówek, w jaki sposób monitorować efekty.

 

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.