Obsługa stron internetowych Warszawa, pytania o zakres usługi

Obsługa stron internetowych Warszawa, pytania o zakres usługi

Po wdrożeniu i uruchomieniu nowej strony www klienci posiadają pełen dostęp do wszystkich zasobów. Sami mogą dokonywać wszystkich zmian. Obsługa stron internetowych to nie tylko dodawanie nowych treści, ale przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo stron internetowych. Działania związane z wgrywaniem aktualizacji, dodatków.

Po wdrożeniu strony www nie pozostawiamy klientów bez opieki. Cały czas klienci mogą zgłaszać uwagi, prośby do nas. Dla klientów, sprawdzanie aktualizacji, wdrażanie ciekawych, nowych dodatków stanowi trudność. Obsługa stron internetowych nie jest podstawową działalnością naszych klientów. Obsługa stron internetowych nie jest również podstawową działalnością działów marketingu naszych klientów. Obsługa stron internetowych jest jednym z głównych naszych kompetencji i działalności Conor Warszawa.

Obsługa stron internetowych

Tak samo jak tworzymy oprogramowanie a później świadczymy usługi jego rozwoju, wprowadzanie zamian, aktualizacji. Tak samo w przypadku administracji stron internetowych zajmujemy się działaniami mającymi na celu utrzymanie i sprawne ich funkcjonowanie. Obecnie bardzo często zdarzają się ataki na strony www WordPress. Nasze działania w zakresie administracji stron internetowych skupiają się przede wszystkim na obszarze bezpieczeństwa.

Posiadasz stronę www, szukasz usługi obsługa stron internetowych. Od kilku lat tworzysz treści, dodajesz i zamieszczasz artykuły. Wiele lat temu stworzyłeś strategię, jednym z elementów w obszarze marketingu było stworzenie strony www. Obecnie posiadasz rozbudowana stronę internetową. Dział marketingu wraz ze wsparciem zewnętrznej agencji PR tworzy materiały.

Obsługa stron internetowych, to obszar, do którego szukasz partnera biznesowego. To obszar, który według Ciebie potrzebuje partnera, który posiada odpowiednią wiedzę doświadczenie. Obsługa stron internetowych, to obszar, który wymaga dedykowanego rozwiązania. Artykuł ten posiada tytuł obsługa stron internetowych Warszawa. Tego właśnie szukaj internauci, z takim zapytaniem trafiaj do nas klienci, szczególni Ci, którzy prowadzą swoje biznesy w Warszawie.

Obsługa stron internetowych Warszawa, czynniki wpływające na wartość usługi

Poniżej zamieszczam kilka punktów, które wymagają omówienia, jeżeli mówimy o zagadnieniu obsługa stron internetowych. To są pytania, które najczęściej się pojawiają w chwili rozmów o usługach.

Jaki jest system CMS stron internetowych?

Conor posiada doświadczenie w obszarze WordPress oraz Joomla!. Świadczyliśmy też usługi wsparcia dla stron www stworzonych w DDN oraz Lotus Notes.

Zajmujemy się obsługą storn internetowych, które powstały przy wykorzystaniu dedykowanych, stworzonych przez inne firmy, dokumentacji systemów. Takie projekty wymagają dużego nakładu pracy. Szczególnie w pierwszej fazie, aby zapoznać się z istniejącym rozwiązaniem.

Jaki jest czas trwania umowy na obsługę stron internetowych?

Im dłuższy czas tym jesteśmy w stanie zagwarantować lepsze wyniki usługi. Podejmujemy się również obsługą stron internetowych na czas urlopów ich głównych administratorów.

Jaki jest zakres usług obsługa stron internetowych?

W zależności od oczekiwań klientów możemy świadczyć różne zakresy usług. Począwszy od wsparcia firmowych, lokalnych administratorów tylko w sytuacjach awaryjnych, poprzez przejęcie pełnej odpowiedzialności obsługi stron internetowych wraz z tworzeniem, co tydzień kopii zapasowych.

Monitorowanie stabilnego działania strony www.

 • Aktualizacja pluginów, motywów, extensions do WordPress i Joomla!
 • Modyfikacje strony internetowej. Zmiany w wyglądzie, dodawanie i zmiana funkcji, formularzy, widoków.
 • Wprowadzanie nowych treści, zdjęć .pdf na stronę internetową.
 • Częstotliwość wprowadzania zmian na stronie internetowej.
 • Częstotliwość tworzenia kopii zapasowych strony internetowej.
 • Częstotliwość i zakres tworzenia specjalnych stron jak np. formularzy, nowych widoków, grafik, przycisków, dedykowanych podstron landing page.

Jaki jest czas reakcji na wprowadzenie zmian na stronach internetowych?

W zależności od oczekiwań klientów możemy świadczyć usługi z różnym czasem reakcji. W większości wypadków realizujemy usług w dni robocze. Są jednak wyjątki, na które jesteśmy w stanie zareagować znacznie szybciej. Wszystko zależy od oczekiwań klientów.

Obsługa stron internetowych Warszawa wygląda następująco

Typowa usługa świadczona od poniedziałku do piątku w godzinach pracy wynosi 200 złotych netto miesięcznie. W ramach tej kwoty klient otrzymuje:

 • Wgrywanie aktualnych wersji CMS.
 • Wgrywanie aktualnych wersji plugin’ów i extensions.
 • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa strony www jeden raz na miesiąc i udostępnianie jej na serwerze FTP.
 • 2 godziny konsultacji telefonicznych z ekspertem.

Obsługa stron internetowych Warszawa, główni klienci:

 • Znają wartość czasu.
 • Znają wartość wiedzy.
 • Doceniają specjalizację w świadczeniu usług.
 • Oczekują gwarancji niezawodności.
 • Ważna dla nich jest współpraca z firmą zlokalizowaną w Warszawie.
 • Umieją zaufać Conor Warszawa.
 • Cenią pewne, stałe kontakty z tym samym konsultantem.
 • Nie chcą rozbudowywać kompetencji swojej firmy w obszarze obsługi stron internetowych.

Obsługa stron internetowych Warszawa to jedna z usług, które świadczymy nie tylko dla firm, dla których stworzyliśmy strony internetowe. Strony internetowe Warszawa, to nazwa naszej usługi, masz pytania, zadzwoń. Wykorzystaj formularz dostępny na stronie www. Potrzebujesz innego, dedykowanego zakresu usług w zakresie stron internetowych, odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

 

Zostaw kontakt

Obsługa stron internetowych, zakres usług

Obsługa CMS i plugi’ów

Strony www to najczęściej atakowane miejsca w internecie. Każda strona www posiada wiele, różnych miejsc, przez które hackerzy mogą ją uszkodzić, zablokować, wgrać własne pliki i treści. Główne miejsca to nieaktualny CMS, szablon strony www i plugin’y. Każdy z tych elementów podlega właściwie ciągłym zmianom i wymaga aktualizacji.

Sprawdzaj aktualne wersje każdego z elementów. Szczególny nacisk połóż na te dodatki, elementy, które są darmowe. Które autor umieścił w internecie i dystrybuuje nie pobierając opłat. Są one darmowe, ale również ich autor nie bierze odpowiedzialności za ich sprawne, bezpieczne działanie.

Usuwanie błędów

Strony www to czysta technologia informatyczna. Jak wiesz wystarczy jeden, dosłownie jeden znak klawiatury umieszczony w nieodpowiednim miejscu i cały projekt nie działa. Inne błędy powstają w wyniku źle przeprowadzonej aktualizacji, instalacji błędnego motywu, formularzy lub dodatków, które nie działają poprawnie.

Projektowanie formularzy na stronach www

Formularze na stronie www są bardzo łatwą bramą do ataku dla różnego rodzaju robotów. Szczególne popularne są strony www WordPress, ze względu na swoją powszechność. Zabezpieczenie formularzy na stronach www to nie tylko dodanie pola captcha, ale przede wszystkim zabezpieczenie poprzez brak możliwości dołączania plików. Pliki dodawane w formularzach na stronach www są głównym źródłem ataków.

Aktualizacja treści na stronach

Dodawanie aktualnych treści na stronie www też może być wykonywane przez firmę Conor. Posiadamy kompetencje w tworzeniu treści, które generują ruch na stronie www. Treści, które generują leady na stronie www. Umiemy pisać angażujące artykuły oraz publikować je nie tylko na stronach internetowych, ale w mediach społecznościowych.

Obsługa stron internetowych, podsumowanie

Obsługa stron internetowych to prosta usługa, która skierowana jest do tych wszystkich klientów, którzy chcą bezpiecznie i sprawnie skupić się na swojej podstawowej działalności. To usługa, która jest właściwie niewidoczna dla klientów. Obsługa stron internetowych działa wtedy, kiedy klienci jej nie zauważają. Obsługa stron internetowych działa w sytuacji, w której klienci zapominają, że takie działania są wykonywane. Ich strony www spełniają założone cele i generują leady dla ich biznesu.

 

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.