Strona internetowa w jeden dzień

Strona internetowa w jeden dzień

WordPress to system CMS OpenSource. To oznacza, że WordPress jest w 100% za darmo dla wszystkich użytkowników. Zarówno indywidualnych jak i biznesowych. To również oznacza, że tworzenie stron WordPress jest również za darmo. Każdy może wykorzystać ten system zarządzania treścią w sposób w jaki potrzebuje. Firma tworząca strony internetowe sprzedaje dodatkowe usługi. Sama aplikacja WordPress jest dostarczana za darmo.

WordPress umożliwia tworzenie responsywnych stron internetowych tzw. stron RWD. To znaczy, że strona dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest oglądana. Nie jest istotne, czy tworzona strona www WordPress jest prostą wizytówką, czy złożonym, wielo-set stronicowym portalem czasopisma. Każda z tych stron internetowych wyświetla się prawidło na różnych urządzeniach. Responsywność dotyczy tylko dopasowania szerokości strony www. Długość się zmienia. Grafiki i teksty, które na monitorze wyświetlają się obok siebie, na telefonie komórkowym znajdują się jeden pod drugim.

WordPress to najbardziej popularny system zarządzania treścią. Jest liderem zarówno w Polsce jak i na świecie.

Popularność jego wynika z kilku faktów:

Prostota użytkowania

WordPress jest bardzo prosty w instalacji i obsłudze. Samemu, oglądając filmy szkoleniowe w internecie jesteś w stanie samodzielnie zainstalować WordPress. Większość stron internetowych w internecie, to proste strony typu wizytówka. WordPress idealnie nadaję się do tworzenia takich właśnie stron.

Wtyczki

WordPress posiada bardzo dużą liczbę wtyczek. Dodatkowych modułów, które zwiększają możliwości jego wykorzystania. Większość wtyczek jest całkowicie bezpłatna, chociaż są też wtyczki płatne. Liczba wtyczek liczona jest w dziesiątkach tysięcy.

Jednym z obszarów, w którym wtyczki WordPress mają szczególnie duże zastosowanie są media społecznościowe. WordPress umożliwia połączenie strony internetowej z profilami w mediach społecznościowych. Publikując artykuły na stronie www, po kilku minutach treść może być on opublikowany na twoim profilu na Facebooku, Twitterze, LinkedIn. Chcąc aktywnie tworzyć własną markę w internecie takie połącznie realnie oszczędza czas. Pozwala skupić się na tworzeniu wartości dla klientów.

Komentarze i Web 2.0. Tak samo jak są wtyczki do mediów społecznościowych, możesz zastosować wtyczki, które umożliwią komentowanie artykułów na stronie www WordPress. Wtyczki w efektywny sposób zarządzają spamem, niechcianymi komentatorami.

Indeksacja przez Google

Strony www WordPress bardzo dobrze się indeksują przez Google. To znaczy, że użytkownicy w prosty i szybki sposób są w stanie znaleźć stronę internetową i treść na niej opublikowaną. WordPress automatycznie tworzy adresy stron url na podstawie tytułów artykułów. Tak samo jak w przypadku stron. Pozwala szybko i w prosty sposób tworzyć linki wewnętrzne. Łączyć artykuły o podobnych treściach, ułatwiając użytkownikom ich czytanie. Ułatwiając wyszukiwarce określenia ważności artykułów. Wszystkie najnowsze trendy w zakresie SEO i pozycjonowania są albo zawarte w samym WordPress’ie, albo możliwe do zastosowania poprzez instalację odpowiedniej wtyczki.

Elastyczność

Możesz rozpocząć od stworzenia strony internetowej WordPress jako one page. Strony www bez podstron. Na której wszystkie informacje są zaprezentowanej pod jednym adresem url. Klienci, klikając pozycje menu są kierowani do poszczególnych miejsc na stronie internetowej one page. Tak może wyglądać twój początek aktywności w internecie. Po jakimś czasie tą samą stronę możesz rozbudować o kolejne podstrony w taki sposób, w jaki zbudowane są strony internetowe większych firm. Cały czas możesz korzystać z jednej i tej samej wersji WrodPress’a.

Prostota

Użytkowanie stron WordPress jest bardzo proste i intuicyjne. Trudno wymyśleć prostszy system dodawania i edycji treści na stronie www. Prostota WordPress’a wynika z faktu, że został on stworzony dla blogerów. Osób, które nie posiadają zawansowanych umiejętności technicznych w zakresie administrowania i zarządzania stronami internetowymi.

Edytor wizualny wprowadzania i edycji treści na stronie www. WYSIWYG, WHAT YOU SEE IS WHAT YOU GET. To znaczy, że administrator strony internetowej widzi zmiany na niej tak samo jak użytkownik, który ją czyta. W graficzny sposób widzisz od razu zmiany, które wprowadzasz.

 

Zostaw kontakt

Ogromne wsparcie

Tytuł tego artykułu to strona internetowa w jeden dzień, ale mogą zdarzyć się sytuacje, w których potrzebujesz wsparcia. Wybierając WordPress masz gwarancję nieograniczonego wsparcia. Z pewnością nawet w mniejszej miejscowości w Polsce znajdziesz specjalistę od WordPress. To w sytuacji, w której potrzebujesz się z kimś spotkać. Jeżeli szukasz firmy, która tworzy strony internetowe Warszawa Mokotów, możesz zadzwonić do nas. W większości wypadków, możesz skorzystać z bardzo dużego grona firm i freelancerów, którzy tworzą strony internetowe wordpress. Zajmują się ich administracją i rozwojem. Wszystkie usługi możesz otrzymać zdalnie.

Nowoczesne strony www

Tworzenie stron WordPress to oprócz tekstów również zdjęcia, filmy, multimedia. WordPress posiada wbudowane mechanizmy tworzenia atrakcyjnych grafiki i całych szablonów stron. Stron, które uwzględniają najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych.

WordPress ciągle się zmienia. Tak jak zmienia się internet. Kolejne wersje pozwalają wykorzystać najnowsze zmiany w projektowaniu stron internetowych. Częste i użyteczne aktualizacje gwarantują ci posiadanie atrakcyjnej i bezpiecznej strony internetowej.

Strona internetowa w jeden dzień

Wszystkie wymienione powyżej cechy strony internetowej WordPress powodują, że sam możesz jaąstworzyć w ciągu jednego dnia. Wystarczy, że odpowiednio wcześniej przygotujesz wszystkie materiały. Teksty, grafiki, zdjęcia, filmy, które zamieścisz na stronie internetowej. WordPress posiada bardzo ograniczone wymagania. Potrzebujesz takich materiałów, które są atrakcyjne dla klientów. Nie potrzebujesz tworzyć specjalnych, tylko dla WordPress’a grafik i dokumentów.

Działania w ramach stworzenie strony www w jedne dzień

  • Wybór domeny.
  • Instalacja WordPress’a.
  • Wybór szablonu.
  • Dostosowanie szablonu do własnych potrzeb.
  • Wgranie i konfiguracja wtyczek.
  • Dodanie grafik i tekstów.

Te wszystkie czynności możesz wykonać w jedne dzień. Oczywiście nie jesteś w stanie przygotować wszystkich treści, grafik. Ale jesteś w stanie, po uprzednim ich przygotowaniu, umieścić je i opublikować w internecie na własnej stronie www.

Pamiętaj, że publikacja strony www, to dopiero początek. W taki sposób stworzyłeś swoją wizytówkę w internecie. Jeżeli taki był twój cel, to już go osiągnąłeś.

Ale, jeżeli twoja strona www ma za zadanie pozyskiwać nowych klientów, to dopiero początek. Początek twojej aktywnej działalności w internecie. Przygotuj działania zmierzające do pozyskania klientów poprzez:

  • Tworzenie unikalnych, wartościowych treści,
  • Optymalizację strony www. Działania SEO.
  • Pozycjonowanie strony www. Linkowanie z innych stron internetowych.
  • Pozyskiwanie klientów poprzez profil strony www w mediach społecznych.

Dopiero integracja tych wszystkich działań pozwoli uzyskać zamierzony cel.

 

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.