Tworząc stronę www, zastanów się nad …

Tworząc stronę www, zastanów się nad …

Masz pomysł na własną stronę www. jeszcze nie masz pewności, czy rozwinie się Twój pomysł w biznes, czy to będzie tylko hobby. Masz zapał i chęci. Szukasz agencji interaktywnej, używasz frazy tworzenie stron internetowych Warszawa.

Poniżej znajdziesz kilka punktów, które pozwolą podjąć przez Ciebie lepszą decyzję, jak będziesz tworzył stronę www.

Tworząc stronę www, pamiętaj o hostingu, Hosting stron www, darmowy czy płatny.

 • Nie chcesz płacić, za coś co możesz [tak Ci się teraz wydaje ] mieć za darmo. Możesz założyć stronę www na darmowym hostingu. Musisz jednak wiedzieć, że w takiej sytuacji Ty nie jesteś właścicielem tej strony www. Masz tylko do niej dostęp. Właścicielem darmowego hostingu jest firma, która oferuje takie usługi.
  Przenosząc stronę www z darmowego hostingu na własny. Kiedy Twój pomysł przekształci się w prawdziwe hobby, a może i biznes, stracisz moc Twojej strony www. Stracisz wszystkie linki zewnętrzne. Można powiedzieć, że w takiej sytuacji zaczniesz tworzyć swoją historię w sieci od zera.
  W sytuacji, w której od początku wybierzesz płatny hosting stron www, to Ty cały czas wszystko kontrolujesz. To Ty jesteś właścicielem domeny, korzystasz z usług hostingowych. Nie jesteś w żaden sposób przywiązany do konkretnego hostingu. Możesz go zmienić nic nie tracąc. Zmieniając hosting nic nie tracisz. Musisz niestety za hosting strony www zapłacić. Jestem przekonany, że stać Ciebie na taką inwestycję, gdy będziesz tworzył stronę www.
  Proszę pamiętaj, tworząc stronę www na bezpłatnej platformie i chcąc przenieść ją na własną domenę i hosting stracisz bardzo dużo. Dużo więcej niż pieniądze, które za hosting stron www zapłacisz.

Tworząc stronę www, pamiętaj o jednym celu, koncentracja.

 • Codziennie w Polsce tworzone są setki stron www. Oczywiście po jakimś czasie zostaje na rynku tylko mała część z nich. Dzieje się tak z różnych powodów. Na początku, tworząc stronę www wielu właścicieli pragnie pozyskać jak największy ruch. Ruch związany z treściami, jakie są poruszane na stronie www. Po pewnym czasie okazuje się, że tematyka tworzonej strony www została wybrana zbyt szeroko. Właściciel nie posiada zasobów aby na każdy z tematów pisać równie często. To skutkuje tym, że tworzona strona www nie zyskuje na popularności tak bardzo jakby mogła, ponieważ brak jej koncentracji na wybranej, wąskiej dziedzinie. Brak stronie www zogniskowania na jednym celu, temacie. Po jakimś czasie takie strony www zostają porzucane przez ich właścicieli, ponieważ zabrakło im w pewnej chwili czasu, zaangażowania.
  Poruszanie wielu, różnych tematów na stronie www powoduje brak zbudowania wokół tworzonej strony www społeczności. Społeczności entuzjastów wybranego tematu.
  Warto abyś przed stworzeniem strony www zapoznał się z wynikami fraz w Google, oraz stronami www, które już opisują tematy, które pragniesz poruszać na swojej stronie www. Na podstawie tych danych stwórz plan menu i podmenu tworzonej strony www. Plan strony www skoncentrowanej na wąskiej dziedzinie.

Tworząc stronę www, pamiętaj o przekazie, forma ma znaczenie.

 • Planujesz oprzeć tworzoną stronę www na treściach, które będziesz na niej publikował. Ale treści ujęte w artykułach to nie wszystko. Powinieneś pomyśleć o formie strony www. Zastanowić się w jaki sposób treści, które będziesz publikował będą wyświetlane na stronie www. Pamiętaj, że blog to nie wszystko.
  Blog nie zawiera wszystkich opcji, które możesz posiadać na tworzonej stronie www. Spójrz jak wyglądają strony www dużych magazynów. Zastanów się czy Ci bardziej jest po drodze do nich czy do strony internetowe wordpress.

Tworząc stronę www, pamiętaj o pieniądzach, show me the money.

 • Już teraz pomyśl o pieniądzach. Wiem, z obecnej perspektywy wydaje Ci się to przedwczesne. Proszę Ciebie, poświęć trochę czasu i zastanów się na czym chcesz zarabiać na stronie www? Jaki model biznesowy wybierzesz?
  Jest to bardzo istotne na tym etapie, gdyż teraz tworzysz stronę www. Teraz powinieneś ją zaprojektować, tak aby w przyszłości spełniała Twoje oczekiwania. Oczekiwania, które z biegiem czasu na pewno się zmienią. Będą ewoluowały. Pozwól aby raz zainwestowany czas i pieniądze przynosiły efekty w długim okresie czasu.
  Pamiętaj, że tworząc stronę www nie musisz uruchamiać, upubliczniać wszystkich jej funkcji i możliwości. Możesz stworzyć mechanizmy, które będziesz uruchamiał w przyszłości wraz z rozwojem treści i liczby jej użytkowników. Już samo menu możesz na początku udostępnić w postaci pojedynczych przycisków. Ty od początku, będziesz publikował artykuły w miejscach docelowych w podmenu. W taki sposób artkuły nie zmienia swojej pozycji i swoich linków, a użytkownicy nie zauważą różnicy. Wpłynie to bardzo pozytywnie na pozycjonowanie tworzonej strony www.

 

Zostaw kontakt

 

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.