Tworzenie stron WordPress

strony internetowe wordpress, do których WordPress się nie nadaje

Strony internetowe WordPress, do których WordPress się nie nadaje

Tytułem wstępu. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie tworzenia stron www WordPress. W czasie tego okresu maiłem możliwość tworzyć zarówno proste strony www składające się z jednej strony podzielonej na obszary oraz rozbudowane można powiedzieć aplikacje internetowe, które posiadały własna logikę, łączyły się z różnymi serwisami zewnętrznymi.

Muszę dodać również, że pierwszym systemem zarządzania treścią, który poznałem była Joomla. Wykorzystując ten CMS stworzyłem, uruchomiłem i zarządzam wieloma różnymi stronami www. dodam, że nie maiłem okazji tworzyć stron www wykorzystując Drupal, DDN w takim zakresie abym mógł się wypowiadać na ich temat.

W tym artykule chciałbym skupić się na WordPress’ie. A dokładnie na tym, do czego według mnie ten system zarządzania treścią się nie nadaje. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci wybrać właściwy system zarządzania treścią do Twojej wyjątkowej strony www. System CMS, który umożliwi w prosty i bezpieczny sposób zrealizować Twoje zamierzenia i cele. Lista typów serwisów internetowych, do których WordPress się nie nadaje:

strony internetowe wordpress, systemy dedykowane.

  • WordPress nie nadaje się zupełnie do stworzenia własnej aplikacji internetowej. Jeżeli myślisz o stworzeniu aplikacji, która nie ma dużo wspólnego z publikowaniem treści i obrazów, wybierz inne narzędzie. WordPress nie jest frameworkiem. WordPress nie można w żaden sposób porównać z możliwościami, jakie oferuje Zend Framework, Syphony, czy nawet Drupal.

strony internetowe wordpress, sklepy internetowe.

  • Mam na myśli duży sklep internetowy z dziesiątkami tysięcy produktów, które mają wiele, różnych cech. Zapewniam Ciebie, że żadna wtyczka nie zaspokoi Twoich i Twoich klientów rosnących potrzeb. Oczywiście, wszyscy znamy WooCommerce, ale z pewnością nie poradzi ona sobie z zarzadzaniem dziesiątkami tysięcy produktów, zdjęć, opisów pogrupowanych w matrycowym układzie kilkudziesięciu kategorii i jeszcze większej liczbie cech i tagów je opisujących.

strony internetowe wordpress, portale społecznościowe.

  • WordPress nie posiada funkcji, które pozwalają zarządzać przez użytkowników w efektywny sposób swoimi profilami, oraz publikować przez nich różne treści . Nie zbudujesz dużego, posiadającego wiele funkcji serwisu społecznościowego przy wykorzystaniu WordPress’a.

strony internetowe wordpress, aplikacje intranetowe

  • Aplikacja intranet ma dużo więcej funkcji i możliwości niż tylko publikacja treści. Aplikacja intranet umożliwia zarządzanie, współdzielenie, komentowanie dokumentów. Zawiera również bazy danych oraz zarządzanie użytkownikami ich prawami dostępu do poszczególnych obszarów intranetu oraz możliwościami publikowania treści w poszczególnych kategoriach. WordPress nie posiada takich możliwości.

strony internetowe wordpress, strony www z dużą ilością materiałów video

  • Bardzo słabą stroną WordPress’a jest brak skutecznego zarządzania dużą liczbą materiałów multimedialnych. Słabość WordPress’a widać w dwóch obszarach w zakresie wydajności jak również w zakresie user experience.

strony internetowe wordpress, sprawdzają się w wielu, różnych zastosowaniach: 

  • Proste strony internetowe, wykonasz w WordPress,
  • Wizytówki firmy, wykonasz w WordPress,
  • Strony internetowe produktów, wykonasz w WordPress.

 

Zostaw kontakt

Image

Projektujemy efektowne strony www. Tworzymy sklepy internetowe generujące zyski dla klientów. Realizujemy systemy dedykowane usprawniające pracę użytkowników.

POCZTA

SERWER

Twój adres IP:

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.